Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ilyen választ olvasva nem...

Egy ilyen választ olvasva nem lesztek frusztráltak férfiak? (én is f vagyok)

2022. márc. 6. 12:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennék frusztrált?
2022. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak az a fura, hogy ki az aki vonalzóval szexel? Én soha nem méregettem senkinek, de azt tudom hogy van az a méret ami már inkább fáj mintsem kellemes.
2022. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 grafno ***** válasza:
69%
Nem. A kettő együtt megy. Meret+technik.
2022. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Mindenki mondja hogy nem számít stb, kb mint a magasság(csak azt nem "használod" semmire) de szerintem nagyon is fontos dolog. Kár úgy tenni mintha nem létezne ez a dolog.
2022. márc. 6. 12:47
 5/38 anonim ***** válasza:
Én nem teszek sehogy, csak saját tapasztalatot írom
2022. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
De nem is volt szó centikről a válaszban, csak azt írta hogy nagyobb a pasijának mint az átlag és az sokkal jobb és nem is tudná elképzelni kisebbel.
2022. márc. 6. 12:56
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Oké, és? Hol itt a probléma? Különböző embereknek különböző vágyai és igényei vannak.
2022. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Oké? Neki ez jön be
2022. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%

Jaj istenem, miért akartok tetszeni mindenkinek? Én sem tetszem mindenkinek, a nemiszervem sem, a fejem sem, az alkatom sem... És ki nem szarja le? Hozott anyagból dolgozok, nem modell meg baszószínész akarok lenni, hanem egy megbecsült ember, akit szeret a kizárólagos párja meg néhány barátja.


Jézusom, mit kell attól frusztráltnak lenni, hogy nem tudod kelletni magad a kis pöcsöddel mindenkinek? Az nem zavar, hogy nem vagy alkalmas minden állásra, mert alul/túlképzett vagy? Akkor ez miért?

2022. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

Oké, és?


Én meg tök örülök, hogy a páromé kisebb, mint az exemé volt, mert vele már végre csinálhatjuk bármilyen vadul, anélkül, hogy folyamatosan fájna, vagy aktus után véreznék, mert eltalálta a méhszájamat.

2022. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!