Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan dolgok, amik...

Vannak olyan dolgok, amik visszatérően frusztrálnak és mások meglepődnének rajta, ha megtudnák?

Figyelt kérdés

Bizonyos témákkal kapcsolatban vannak állandó szorongásaim és hajlamos vagyok azt hinni, hogy mások nem küzdenek ilyen jellegű problémákkal.

Azért hozom létre ezt a kérdést, hogy segítsük egymást. Ha kiírnád magadból a dolgot, akkor szívesen meghallgatunk, ha csupán egy kedves szavad van a szorongókhoz, azt is szívesen fogadjuk!



2022. jan. 10. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok neked most említeni ilyet. Te tudsz ilyen témákat mondani ?
2022. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik a halál.
2022. jan. 10. 01:37
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

A szüleim halála (elsősorban azért, mert apámmal teljesen megszakítottam a kapcsolatot és nem tudom, mit fogok csinálni, ha egyszer megkapom azt a bizonyos hírt... De egyébként sem tudom, anyukám esetében sem, nem akarok erre gondolni).


Gyerekvállalás (nem akarok és nem akarom megindokolni, mentséget keresni arra, hogy miért nem, úgy, hogy ne legyek tőle szar mások szemében, ezért ez a téma is frusztrál)


Diplomás vs diplomátlan vita (ebben már nem akarok részt venni, baromi fárasztó és csak akkor kerülök ki belőle nyertesen, ha rengeteget ferdítek. Nem akarok magyarázkodni, úgysem érti senki, nem akarok belemenni sem, ezt is kerülöm).


Covid (ez úgy frusztrál, ahogy van és minél többet gondolok arra, hogy miért nem lehetek szabad, annál rosszabb).


Szex, szexualitás (sok dolog nincs rendben nálam ezzel a témával, elsősorban nem azért, mert prűd vagyok, hanem mert több olyan téma esik ebbe a témakörbe, ami aggaszt és amivel kapcsolatban rossz érzéseim vannak - a nemi életem, a nemiszerveim külleme, a szex mindenható, mindent leromboló jellege mások szemében, a szexiség korfüggése, a fogamzásgátlás tökéletlensége, a sajátos ízlésem, rengeteg dolog)



A többi már attól függ, kivel beszélek róla.

2022. jan. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

A szorongásod ezekkel kapcsolatban hogy mutatkozik meg? Van valamilyen bevált praktikád, amivel enyhíteni tudod?

2022. jan. 10. 02:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Én félek az emberektől, ez nap mint nap szorongással tölt el.
2022. jan. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Engem sok dolog frusztrál, pl. az igazságtalanság, mások szenvedése, az emberi hülyeség, az önbizalom hiányom, a szerencsétlenségem, félek hogy egyedül fogok megrohadni valahol, akkor a fiatalabb lányokhoz való vonzódásom, hogy nem tudok másokon segíteni, a szexualitás mint téma, a tuctuc zenék, nőkön a túl sok smink, a b***s ill. k***ás megjelenés, ha nem sikerül valami, amit szeretnék, más boldogsága, szeretteim elvesztése, a jövő, a covid téma és még sorolhatnám.
2022. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

A médiaszenny és a társadalmi visszásságok.


Eléggé kifordult, elértéktelenedett világban élünk kb. az 1960-as évek második fele óta (szexuális szabadosság, erkölcsi normák elferdülése.)


Anno 60'-as évek: ekkor még a szüleim is kamaszok voltak csak...


Én már csak a templomokban érzem magam jól. A csendes kápolnahelyiségben, ahol kevesen vannak és elmélyülten imádkoznak.

2022. jan. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerbeteg vagyok, és emiatt értéktelennek érzem magam.


Lemaradtam az egyetemmel, a kortársaim idén végeztek, én csak most kezdeném (24 évesen), mert így hozta az élet. Fáj, hogy traumáim vannak.


Szexuális zaklatás áldozata vagyok.

2022. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányom (bár 1x-2x megkapom, hogy indokolatlan.. holott gyerekkori dolgok miatt alakult ki és nem tudok megszabadulni tőle), szorongásom, igazságtalanság a világban, illetve itthon (az országban), a bizonytalan jövőm, szeretteim elvesztése. Valamint a visszatérő gondolat, hogy mi van akkor, ha teljesen egyedül fogok megh4lni?
2022. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!