Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyin milyen fejet vágjak?

Személyin milyen fejet vágjak?

Figyelt kérdés
Konkrétan a tükör előtt állva gyakorlok már, mert az alapvető arckifejezésem olyan, mint egy debil. Ti milyen fejet vágtok a képeteken?

2022. márc. 6. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Én olyan fejet vágok, mint egy fogyatékos és egy pszichopata tömeggyilkos keveréke😄
2022. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy normális arc, hogy felismerhető legyen. Ott sem fogsz mosolyogni pl a határnál...
2022. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről Mr. Bean jutott eszembe a reptéren, az útlevèlellenőrzésen 😂
2022. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2:15-nél kezdődik, amire gondoltam

[link]

2022. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bűnöző fejem van rajta. 🤣🤣
2022. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon enyhén szoktam mosolyogni. Tehát nem egy egyértelmű mosolyt eresztek meg, csak épp annyira hogy olyan barátságos fejem legyen rajta.
2022. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az arcom még viszonylag egész normális, komolyan nézek rajta. Annyi probléma van, hogy tokám van, és nem tudtam úgy ülni, hogy ne tűnjek a képen kövérnek. Most a személyimen úgy nézek ki, mintha komolyabb túlsúllyal küzdenék, közben meg egyáltalán nem vagyok kövér (170 cm 70kg férfi).

Amúgy szerintem az emberek többsége nem néz ki szépen a személyi igazolványán, nem is az a lényeg.

2022. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha reszeg lennel. Igy ha megallit bulibol hazafele a rendor latja h alapbol ugy nezel ki
2022. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
76%
Mindig xar 😕
2022. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha jó képet akarsz, erős sminkben menj. Azért tűnik mindig hülyének, mert az arc részei összemosódnak. De persze, ne bohócként.


Ha srác vagy, akkor meg kérj meg valakit, aki ért hozzá (kivéve persze ha pont ezzel foglalkozol), és utána mosd le.


Szar emiatt kikenni magad, de megéri a kép miatt.


A vakolattal meg ésszel!

2022. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!