Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik nem keresnek sokat!...

Akik nem keresnek sokat! Hogyan osszatok be a penzeteket?

Figyelt kérdés

Minden honapban mas osszeget kapok, de nem tudok beosztani :D

Ti hogyan csinaljatok?

Aki 200 ezren felul kap, az nem erdekel mert nem erint semmilyen formaban.


2022. márc. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

10 éve a fizetésem fele ment albérletre.

Nő vagyok és ott volt a legjobb barátnőm.

Akkor a húszas éveimben jártam és csak az érdekelt minket, ha van azért, ha nincs azért érezzük jól magunkat.

Nem bánom, mert kiéltem magam, éhen nem haltam.

10 deka parizer, 4 zsemle

Attól függ mire akarod a pénzed szánni

2022. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Helyesírási szótárra sosem sajnáltam, mert az befektetés a jövőbe. (-> osztjátok!!)

Egyébként úgy, hogy alaposan átgondolom, hogy mire költök. Kajából igyekszem jó minőségűt venni, de egyszerre mindig csak keveset, hogy ne kelljen kidobni. És nyilván főzni olcsóbb, mint rendelni. Egyebek: sokféle kozmetikumból, papíráruból és hasonlóból nagyon jó minőségű a sajátmárkás, de jóval olcsóbb, mint a nagy márkák.

Ja, és az egyik legfontosabb: nem tartok autót. Szükségem nincsen rá, mivel felénk jó a tömegközlekedés, viszont rengeteg pénzt elvinne. A bérlet viszont egyszeri, kiszámítható összeg.

2022. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

185 ezret keresek.

Garzont bérlek, 60 plusz rezsi ez kB 75. Max 80 télen.

Telefonszamla 10e.

Bérletem van amit a cég áll így arra nem költök.

Kaja nekem kB 30. 2xer főzök 1 héten több napra. És azért megveszem a nasit meg a minőségi kaját.

Ez 115 kB eddig. Plusz 15 a cigim havonta.

És kB 20at költök egyéb dolgokra.

Ruha, kozmetikus, parfüm stb

Mikor mire van szükségem.

35 marad +/- amit általában szórakozásra költök . Havi 2 buli, vagy mozi, kaja, kirándulás, mikor mi.

Ha marad esetleg azt félre rakom. Amúgy nem spórolok. Nem érzem úgy hogy ebből lehetne se azt hogy szeretnék. Most így jól érzem magam , megvan mindenem. Tökéletesen kijövök belőle.

2022. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
60 kaja, 30 rezsi. Többi megy alkalmi kiadásokra meg megtakarításba.
2022. márc. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!