Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felek elmenni dolgozni, mert...

Felek elmenni dolgozni, mert buta vagyok. Legutobbi munkahelyemrol ezert szamoltam le, mit csinaljak magammal? 22L

Figyelt kérdés

Legutobbi munkahelyemen azt hireszteltek rolam hogy analfabeta vagyok. Nagyon gonosz, rossz kozeg volt szinte csak rosszindulatu emberekkel , de en leszamoltam emiatt....elmentem oda dolgozni azt se tudtam hol vagyok, eletemben nem voltam gyarban. Ra adasul felenk is vagyok idegen helyeken meg szotlan, es tenyleg azt se tudtam hol vagyok. Aztan elkezdek magyarazni mit kell csinalni, en elkezdtem csinalni,nem volt semmi baj. Aztan olyan helyre tettek ahol egesz nap szamolni kellett, es segitseget is kellett kerni targoncasoktol hogy levegyenek nekem valamit. A targoncas levette azt a dobozt amire megkertem es addig alt felettem ameddig en ki nem szamoltam annyit, amennyi kellett nekem. Akkor volt az hogy az egyik targoncas nagyon ram alt. Mindennek lehordott a szemembe is, meg masoknak is....en nem tudtam megvedni magam. Mindent mondott hogy analfabeta vagyok, nem tudok szamolni. Aztan mar eszrevettem hogy a muszakvezetok meg a tobbi ember sem ugy al hozzam ahogyan az elejen. Mindenki lenezett. Mindenkinek en voltam az analfabeta lany , a gyar vicce voltam. Kis gyar volt mindenki ismert mindenkit. Nagyon rossz volt. Lattam a nezesukbol hogy leneznek, hogy analfabetanak neznek.

Nem vagyok egy okos lany, de nem gondolom magam egy analfabetanak, viszont nem akartam es nem is tudtam volna ezt megcafolni.

Felenk voltam, szotlan, azt csinaltak meg mondtak nekem amit akartak. Volt ott egy fiu, akivel majdnem szerelmesek lettunk egymasba, es o is lebutazott sokszor. Kerdeztem tole hogy te is analfabetanak gondolsz azert mert lassan szamolok? Erre azt mondta "nem vagy analfabeta csak egy kicsit buta". Amikor az a hulye rosszindulatu targoncas ezt kezdte el rolam terjeszteni, az emberek akarva akaratlanul is elkezdtek figyelni hogy tenyleg az vagyok e, en meg még ugyetlenebb voltam.... de masok sem tudtak szamolni, sot masokra még a muszakvezeto is ra szolt hogy figyeljen oda a szsmolassal mert baj lesz , nekem soha nem szolt...mégis engem tartottak analfabetanak.

Ez a munkahely nekem egy trauma volt. Nem merek elmenni mashova dolgozni felek hogy ugyanez lesz. Mar nem vagyok felos meg szotlan mert annak ellenere hogy egy rossz elmeny, erosodtem ennek koszonhetoen. Mit csinaljak magammal? Hogyan felejtsem ezt el?


2022. márc. 11. 00:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Minden munkahely más. Ha tényleg nem megy annyira a számolás, akkor ezt lehet gyakorolni, fejleszteni, vagy próbálj olyan helyet keresni, ahol nem nagyon kell számolni.
2022. márc. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Amelett, hogy idővel majd tapasztaltabb leszel, és ütésállobb, gondolj arra, hogy aki téged megprobál lealázni, az valojában önbizalomhiányos, bizonytalan ember. Aki azzal akarja kompenzálni a lelkinyomorát, kisebbségi érzését, hogy keres valakit akí aktuálisan még nála is kevesebb ismerettel rendelkezik, és örűl neki, hogy végre valakinél okosabb lehet. A saját gyengesége, butasága miatt probál másokat lenyomni.
2022. márc. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Növelni kell az önbizalmadat, és minden jó lesz. Sportolj, akarj cselekedni, új dolgokat megtanulni.
2022. márc. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
A nézésít meg a járását…
2022. márc. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Keress valamit-bármit amiben jó vagy, amit nagyon-nagyon szeretsz csinálni.
2022. márc. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon gyenge vagy! Nőlj fel. A munkahely nem játszótér és nem is divatbemutató vagy randi oldal jegyezd már meg, az életed múlik azon a helyen. Ha valaki trágárul beszél veled és sértő megjegyzéseket tesz feléd akkor jelented. Óvodásoknak felelsz meg akik azt csinálnak amit akarnak veled? Vedd már észre.. Tedd már fel a kérdést hogy szükségem van nekem erre? Jó itt? Egyáltalán miért állsz szóba vadidegenekkel és kérdezed meg tőlük hogy analfabéta vagy-e? Elmondod hogy te dolgozni jöttél, nem barátkozni/ismerkedni és csak a munkával kapcsolatban kérdezzen. Te is csak a munkával kapcsolatban kérdezz és csak is a munkával kapcsolatban válts szót. Jézusom! Én egy kivételesen jóakaró és pozitív ember vagyok, de téged még én is analfabétának hiszlek. Egyáltalán miért baj a szótlanság és az egyedüllét egy ilyen retardált helyen? Én a helyedben csak arra törekednék hogy hogyan lehetnék teljesen egyedül és teljesen szótlan. Ezek csak ellenségek!
2022. márc. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha 22F ir a kérdező akkor is mindenki imádná és ilyen empátikus lenne vele?
2022. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

16os. Nem lehet túl sok tapasztalatod a gyári munkával. Ott igenis kinézik azt aki nem jópfizik fűvel fával. A szótlan emberek ott halálra vannak ítélve.

Kérdező. Én is hasonló vagyok, mindenhol ostobának tartottak, bár nem mondták ki. Kicsit szociális fóbiás vagyok emiatt csendes, és idegenek előtt mindig ügyetlen vagyok. Rájöttem a gyári közeg nem. nekem való, persze mindenhol akadtak jofej emberek is, de ritka volt. Most egy kis üzletben dolgozom, 2 váltó társam van, idősebb nők, az elején sokat hibáztam, el is könyveltek bénának, másfél év után is úgy kezelnek, pedig messze nem hibázom annyit, de leszarom már őket, tudván milyen aljasok mint emberek. Itt elvagyok, a bunkó vevőkkel flegma vagyok, de alapból kedvesnek tartanak.

2022. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy hülye/analfabéta.
2022. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
37%
18. Ezzel azt mondod hogy nem dönthetem el az alapvető jogaimat? Neked netán nincsenek jogaid? Törvényileg nem kötelességem egy munkahelyen bármiféle erőszakban részesülni és bármiféle erőszakot fenntartani ilyen vagy olyan formában. Egy dolgozónak semmilyen joga nincs a munkán kívül a munkahelyen tartózkodni. Minden ami eltér ettől azt a saját felelősségére teszi.
2022. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!