Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülnétek ha elfogyna a...

Örülnétek ha elfogyna a lakossági benzin?

Figyelt kérdés
Én kicsit örülnék ha végre ezek az ellustult, elkényelmesedett emberek nem tudnának kocsiba ülni.
2022. márc. 11. 07:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Kárörvendő.
2022. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
neked ebben mi lenne a jó?
2022. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Te sem vigyorognál majd ha rosszul lennél és nem tudnának bevinni a kórházba, vagy a mentő sem tudna kimenni.
2022. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Aha, és ha most vettem benzines autót, akkor penzpazarlas lenne
2022. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem mert nem tudnék munkába menni és ehezni nem túl jó dolog
2022. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Ez is a tervnek a része, szerintem így fog majd megállni a világ. Előtte korlátozások voltak a covid propaganda miatt, most meg így fogják csinálni. Csak a hülye nem látja, hogy mi folyik a világban.
2022. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
6: 10/10, a számból vetted ki a szót. Mesterséges káosz keltése, cél az emberiség elpusztítása.
2022. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Sok őstermelő benzines rotációskapát/kistraktort használ, használna.

Majd jól felmegy a zöldség-gyümölcs ára, ha kézzel kell túrni.

2022. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
De amúgy ez kártyásfizetésre való ösztönzés sem arra megy ki, hogy biztonság a vírus ellen, hanem, hogy mégjobban bekorlátozzanak mindenkit.
2022. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Nah, megjöttek a konteósok😂

Minden esetre, a kérdező szerint haljon meg a szomszéd tehene is.... Oké hogy te nem használsz kocsit, de most az, hogy én hajnal 3kor kocsival elinduloj dolgozni, az hol elkényelmesedés? Induljak el 2 órakor és buszozzak? Van olyankor busz?

Pont a napokban vittem a nagyapámat a kórházba kocsival. Se ülni, se állni nem bír, a hátsó ülésen fekve is szenvedés volt neki. Ő is buszozzon?

A mai világban már szinte elengedhetetlen az autó.

Csak hogy értsd: Képzeld el, hogy mindenki buszozik, azzal tud leggyorsabban és legkényelmesebben eljutni dolgozni, bevásárolni, stb. Te is buszozol. Vannak páran akik sétálnak, mert jobb szeretnek sétálni, vagy nem engedhetik meg maguknak a buszozást.

Neked 9 órára bent kell lenned dolgozni, 8:25 kor jönne a busz, de már 35 van és még sehol sincs. Arra sétál jóskapista, aki 8:45-re megy dolgozni, a közeli mondjuk kisboltba. Jóskapista meghallja, hogy késik a busz, erre kárörvendően mondani kezdi "Jobb is hogy nem jön, há' miért nem sétálnak? De elvannak ezek kényelmesedve, remélem soha többé nem jön busz!" és boldogan sétál tovább.

Szimpatikus Jóskapista?

2022. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!