Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa ez a...

Csak szerintem furcsa ez a korosztály?

Figyelt kérdés
A 20as éveikben élő emberek egy elég érdekes korosztály. Valaki ennyi idősen még javában bulizik,italra költi a pénzét, randizgat, ismerkedik, míg mások 21-22 évesen már házasok, babáznak és saját lakásuk van. Én még 17 vagyok de nem értem hogy ez a szélsőségesség miért van. Kíváncsi vagyok h én mit fogok csinálni 3-4 év múlva

2022. márc. 11. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem jellemző, hogy valaki 21-22 évesen házas legyen :D


Ennyi erővel, ha születik egy 14 éves gyereknek egy gyereke akkor majd te is gyereket szeretnél? :D


Felgyorsult a világ már, szerintem, a 80,90 es években, még bőven tanultak szerintem, ma már inkább megúszni akarják a dolgokat a mai fiatalok (17 vagyok) de azt látom, hogy az emberek egyre lustábbak, kíváncsi vagyok mi lesz velük 10 év múlva...

2022. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nővérem korosztályában (22 évesek) már jópár embernek van gyereke. Valakinek már 2 is
2022. márc. 11. 19:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék még gyereket, dehogy:D én is korainak tartanám h mondjuk 4 év múlva gyerekem legyen
2022. márc. 11. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem általánosságban nem így van. Egyre többször látom, hogy 30-40 éves kor között születik gyerek,mert ennyi idős korra tudsz felnevelni legalább egyet normális körülmények között.És az is egyre sűrűbb,hogy egyre több fiatal egyáltalán nem is akar gyereket.
2022. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Ahány ember, annyiféle élet és ez nem csak a húszas korosztályra jellemző. Mindenhol nagy a szórás, bármiről is legyen szó, valakinek már tizenhét évesen van gyereke (volt általános iskolás osztálytársam), míg valakinek sose lesz.

25/N

2022. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól függ, milyen kultúrából/családból jön az illető. Van, ahol klasszikusan az a forgatókönyv, hogy a lány érettségi után nem sokkal férjhez megy, majd szinte azonnal jön is a gyerek. Én egy olyan szakközépiskolába jártam, ahol többnyire ilyen lányok voltak az osztálytársaim. Most 26 évesek vagyunk, és kevesebben vannak, akiknek nincs gyereke. Míg én pl. el sem tudnám képzelni, hogy ennyi idősen már "háziasszony" legyek, van olyan kultúra, ami viszont azt az attitűdöt fogadja be, miszerint a lány dolga az, hogy feleség és anya legyen, így ott pl. szóba se jön az egyetem, mert egyszerűen "nem hagyomány", nem tartják annyira fontosnak.
2022. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Cigányoknál szokás ilyen fiatalon megállapodni, meg a semmire gyereket vállalni. Magyarként számodra ne ez legyen a követendő példa.
2022. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Én egy erős hatosztályos gimibe jártam, szinte mindenki tovább tanult. 24-25 évesek vagyunk, senkinek nincs még gyereke. Ha lenne, azért lenne, mert becsúszott, nem azért, mert úgy tervezte.
2022. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, nem tudom még egyelőre elképzelni magam anyaként. Szeretnék gyereket de ahhoz még dolgoznom kell, hogy meglegyen az anyagi jóléte.
2022. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

#7

Azért most már a csok meg babaváró miatt itt is megnőtt ez a szám.

2022. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!