Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő aki minden...

Létezik olyan nő aki minden férfinak tetszhet?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem a párommal és megkérdeztem,hogy a barátai mit gondolnak rólam és ebből adódóan kiderült,hogy nem tetszem a legjobb barátjának. Ez nem olyan szinten érdekel,hogy bejön nekem a pasi mert nem csak olyan rosszul esett mert egyből arra gondoltam biztos nem is büszke rám a párom,mert nem olyan a párja akit minden barátja szépnek lát,és irigyli miatta. ☹️ Ebből adódott ez a kérdésem. Vajon ez baj?
2022. márc. 13. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy létezik olyan nő aki mindenkinek tetszik.


Ez meg hülyeség, a párod ettől még lehet büszke rád, lehet a barátjának teljesen más az ízlése nők terén, ennyi

2022. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen nő szerintem, bár nem végeztem felmérést. Hogy amit írtál, az neked rosszul esik, valami elképesztő gyerekességre utal.
2022. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszhet egy nő minden férfinek, mert vannak meleg pasik is. A maradék pedig....változatos, valamilyen szinten. Van olyan, akinek a vörös vadmacskák jönnek be, a platina szőke cicababák, és van olyan is, akinek egy teljesen átlagos, de cserébe hatalmas szívű nő tetszik meg, aki az életét is oda adná érte.
2022. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, az a baj, hogy te képes vagy ebből problémát csinálni, hogy tudatában vagy, hogy egyetlen pasasnak a világon nem jössz be, és akkor már borul is minden az elmédben, hogy akkor biztosan a párod sem tart szépnek, csak megjátsza. Ebből lesznek aztán az értelmetlen veszekedések, amik aztán kenyértöréssel végződnek.
2022. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nettó hülyeség. Nincs olyan nő, aki mindenkinek tetszik, olyan van, aki a legtöbb pasinak bejön, de kivétel nélkül mindegyiknek nem fog. Be is b...na, ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Most akkor ezzel az erővel Brad Pitt, George Clooney és Leonardo is kösse fel magát, mert nekem egyikük sem jön be? Ugyan már. Egyébként az sem biztos, hogy nem tetszel a barátjának. Hány olyat láttam már, hogy pasik bőszen fikáztak nőket, aztán hopp, összejöttek :)
2022. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondod, a párod legjobb barátjáról van szó. El tudod képzelni, hogy egy legjobb barát azt mondja, hogy "amúgy nagyon bejön a csajod"? Ez a párod részéről a barátság gyors megromlásával járhatna érthető okok miatt. Szóval valószínűleg nem mondaná ezt, ha fontos neki a barátság, akár bejössz, akár nem.
2022. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen nő. Bármilyen korú, testű, arcú vagy, mindig lesz valaki, akinek bejössz és akinek nem. Személyiséget se érdemes másoknak megfelelésből váltanod, mert az is változó, kinek milyen viselkedés jön be.

Azok a férfiak, akik a nővéremet akarják megfektetni, elenyésző "pina az pina" jellegű embereket kivéve, nem valószínű, hogy engem is akarnának, mert nagyon mások vagyunk. És ez szerintem fordítva is igaz lehet.

Amúgy meg ne érdekeljen, mit gondolnak rólad a barátai. Ha, mint személyt nem bírnak, annak utána lehet puhatolózni, hogy miért, de, ha a külsőd nem kifejezetten a zsánerük, az talán még jó is, mert a pasid nem fog féltékenykedni, ha otthagy a haverjaival egy kis időre.

Párt nem azért választ magának normális ember, hogy mások előtt villogjon vele, hanem azért, mert neki tetszik és kész.

2022. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
En elvinnelek egy numerara ha ez vigasztal :D 59/F
2022. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Csatlakozom az előttem lévőhöz,én is nagyon szívesen el vinnélek. 24F 😃
2022. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
A széparcú, kedves, csinos, értelmes nők általában minden korosztályú férfinak tetszenek.
2022. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!