Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek egy olyan férfinak...

Tetszhetek egy olyan férfinak akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Szomszédomról van szó.Nekem nagyon tetszik.Először mikor meglátott úgy nézett rám mint valami csodára.Nagyon furcsa volt így még senki sem nézett rám.(Akkor még nem volt barátnője.)Aztán párszor látott az erkélyen és azóta folyton azt nézi ott vagyok-e.(elszoktam bújni és megnézni:DD)A barátnőjét előttem sose csókolta meg de még a kezét se fogja meg.Amikor találkozunk a lépcsőházba próbál beszélgetni és amikor a szemébe nézek tágul a pupillája.Nekem nagyon tetszik de nem tudod mit tegyek.Szerintetek kezdjek vele?Vagy létezik hogy tetszek neki?
2014. dec. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre várj. Két kapura úgyse lehet focizni, úgyhogy majd a csaja le fog lépni hamarosan. Utána ott lesz neked ő, rávetheted magad. :)
2014. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kívülről a kapcsolatuk eléggé rossznak látszik de együtt laknak és tanítja vezetni az ő kocsiával...
2014. dec. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!