Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen életszínvonalnak mondható?

Milyen életszínvonalnak mondható?

Figyelt kérdés
4en lakunk: anyu, mama , papa és én (21f vagyok) Minden hónapban rezsidíj fizetve van, sosem maradtunk el semmivel. Minden másnap főzünk. Hétköznap általában sertés lapockáról van pörkölt, orsó vagy szarvacska tésztával, vagy rizses hús, szokott lenni tokfozelek fasírt, rakott burgonya. Szokott lenni túrós illetve grizes tészta.. .leves félékben zöldség leves, paradicsom leves, tojás leves, ,gulyas leves,. Hétvégén rántott hús, rántott hekk félék!! ... bevásárolunk tisztasági szert , élelmet, rezsi Minden hónapban fizetve. Néha veszünk ruhát, sőt én és anya havi 30 ezret félre rakunk meg mamamek is ketten kb havi 20 ezret. Nyaralni évente 1X megyünk sűrűn nem tehetjük. Hetente papával egyszer elmegyunk lángosozni, kóláznj.De van minden nap kaja, hűtőben, főtt kaja másnaponta, rezsi fizetve van.. ruhákat sem veszünk olyat hogy pl 8000ftos póló nekünk eleg a 3000ftos... én pl 6000ftnál többet nem adok egy cipőért ,átlagos, szegényes, vagy Felsőbb rendű életnek mondható?
2022. márc. 14. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Szegényes
Átlagos
Átlag feletti
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem fényűző élet, valahol a szűk középosztály alja. Viszont sokaknak - nekem is - ez már "gazdagság". Igen, így áll Magyarország, nem a plakátokról kell tájékozódni. :/ (Nem neked szól, kérdező, hanem az elvakultaknak...)
2022. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondolom hogy átlagosnak mondható az életviteletek.

A lényeg hogy tudtok hónapról hónapra élni éhezés nélkül. Már ez kitülemkedő a mai Magyarország helyzetére tekintve.

Sokak sajnos éheznek, vannak kisebb falvak, községek, városok ahol még munkahelyet is úgy kell vadászni...

De ezt ragozhatnám...!

2022. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos élet, sokan élnek így. De sokan sokkal roszabbul.

Ha úgy vesszük, nektek 3 kereső van a családban, hiszen a nagyszüleidnek nyugdíja van és anyukád dolgozik.

Legyél szerintem elégedett, mert ahogy írsz magatokról, a béke szigetének tűnik. Látszik az írásodból, hogy szeretitek egymást és ez sokkal, de sokkal fontosabb, mint egy drága telefon.

2022. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Szar.
2022. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is alsó középosztálynak mondanám. A három kategóriából egyértelműen az átlagoshoz van közelebb, mégha annak az alsó részében van is.
2022. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriából nézve szegény, de itthon úgy látszik már jónak számit, ez sajnálatos.
2022. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de a rezsi fizetve van? (bocs nem tudtam kihagyni)

Amúgy átlagos itthon, pont ahogy az #5 ös írta.

2022. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Rakott burgonya"😂

Az rakott krumpli oszt kész.🤷‍♂️

2022. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!