Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem mondhatod el senkinek?...

Cubina kérdése:

Nem mondhatod el senkinek? Mondd el mindenkinek!

Figyelt kérdés

Ezt a "kérdést" azért írtam ki, mert nagyon sokan vannak, akiknek ilyen-olyan gyötrő lelki fájdalmuk van, szenvednek tőle, de nincs kinek elmondani, nem érti meg senki, esetleg szégyellik kitárni bárkinek is a lelküket, szinte fuldokolnak a lelki teher nyomásától.


Néha nem is olyan végzetes a problémánk, de annak érezzük, és időnként jót tesz, ha valaki felnyitja a szemünket, és aztán rádöbbenünk, hogy nem is olyan megoldhatatlan az a kínzó probléma.


Ide bárki leírhatja ismeretlenül a búját-baját, talán még segíthetünk is egymásnak jótanácsokkal, vigasztalással.



2021. máj. 29. 22:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogok olyan lánnyal találkozni, akivel szerelem alakulhat ki szerintem. Pedig nagyon vágyom rá már régóta.
2021. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Lábfétises vagyok, sosem volt még barátnőm (nem emiatt). Ha 1* kipróbálhatnám, nem hinném, hogy utána is még vonzana a fétisem.
2021. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Vizezett pálinkát kaptam születésnapomra.
2021. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1-es: Köszi a hozzászólást.

Soha ne mondd azt, hogy soha. Ha már eleve úgy állsz hozzá, hogy sose lesz ez meg az, akkor nem is lesz, mert eleve biztos vagy abban, hogy nem sikerül, ezért a "sose"-t vonzod be.

Egyébként én már kb. 20 éve várok az igaz szerelemre, és kissé megcsappanva, de még mindig él bennem a remény. :)


2-es: Nem tudom hány éves vagy, de ha lesz majd barátnőd, akkor nem biztos hogy jó ötlet lesz egyből a lábfétissel indítani, még a végén megijed, hacsak nincs neki is hasonló igénye. :)


3-as: Sajnálom, de legalább nem tudtál tőle nagyon berúgni. :)

És azt kívánom, hogy sose legyen ennél nagyobb gondod. :)

2021. máj. 29. 23:20
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasi az éltemben, aki életemben először közel lakott hozzám, egy volt az érdeklődési körünk, és úgy volt, hogy lesz is közöttünk valami, hetekig együtt voltunk kb mindennap, aztán azt mondta, hogy gondolkodott, és nem fog ez működni kettőnk között, mert van köztünk tíz év korkülönbség. Azt adtam neki elő, hogy nem érdekel, és jól összevesztem vele, hogy később se jópofiskodjon velem a későbbiekben(egy edzésre járunk, szóval ott szoktunk találkozni), most levegőnek néz jogosan, én is őt, de közben azért fáj valamennyire. Nem akarok békülni, mert barátnak nem kell, ő meg többe nem lenne már benne, úgyhogy marad ez, addig amíg ki nem iratkozom onnan. Kicsit letörte a szarvamat a férfi, és ez most nem esik olyan jól.
2021. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Fuhh, bocsi, hogy én is 18+os témát dobok be, de nekem meg van egy enyhe ruhafétisem. Nap, mint nap látok az utcán és a tömegközlekedésen olyan lányokat, nőket akik számomra imponáló ruhadarabokat hordanak, és olyankor legszívesebben úgy odamennék megölelgetni őket, de nyilván nem ugorhatok az utcán vadidegen emberek nyakába :D Viszont ez így sokszor elég frusztráló, őrjítő tud lenni nekem.


F

2021. máj. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

5-ös: H a mondjuk te 10-en, 20-on éves vagy, ő meg 20-os/30-as, akkor sok a 10 év. Nem tudom, meddig jutottatok el a kapcsolatban, de lehet, hogy a két hét folyamatos együttlét alatt rájött az emberke, hogy a korkülönbség miatt mennyí mindenben eltér a gondolkodásotok. Az is lehet, hogy valaki lebeszélte rólad. Mindenesetre egyikőtök sem viselkedett túl felnőttesen. Én tisztáznám a dolgokat vele, hogy le lehessen zárni végleg a dolgokat és tovább lehessen lépni, mert ez a levegőnek nézés nagyon megalázó. Ő sem várhatná, hogy hirtelen barátnak tekintsd, mintha mi sem történt volna, miután magába bolondított, aztán a korkülönbségre hivatkozva lepattintott. Gondolom tudta a korodat akkor is, amikor kikezdett veled, akkor kellett volna gondolkodnia.


6-os: Ha kirakatban látod ugyanazokat a ruhákat, akkor is ezt érzed? Ha a kirakati ruháknál nem érzel semmit, akkor nem ruhafétised van, inkább szörnyen vonzódsz a csinosan öltözött nőkhöz. :)

Fotózd le sunyiban a neked tetsző hölgyek "öltözékét", nyomtasd ki, csinálj egy albumot és azt nézegetheted/simizheted kedvedre. :)

Csinálhatsz ugyanilyen albumot kirakati ruhákból is, és akkor kiderül hogy a ruhákra vagy annyira ráállva, vagy a bennük rejtőző hölgyekre. :)

2021. máj. 30. 02:05
 8/29 anonim ***** válasza:

A szerelmem elvalt, szingli volt, olyan szituacioban kozeledett hozzam, ahol nagyon necces ismerkedni. Nem mertem mit mondani. Kozben Covid, masik foldreszen ragadtam, o pedig osszebutorozott valakivel, akivel regota ismerosok voltak, egymasra lettek utalva. Nem boldogok, de a no negyven fele van, es ugy gondolom, tole akarja megszulni a gyereket, akit eddig nem volt kinek.

Csak egy par het boldogsagot szerettem volna. Elmulasztottam.

2021. máj. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as:

Talán azért nem sikerült, mert egy pár hétnél több boldogságot érdemelsz. :)

Aki ilyen könnyen lemond valakiről és hamar összebútorozik mással (bármilyen okból), arra nem érdemes egyetlen szomorú percet/könnycseppet sem áldozni.

Jön majd az igazi, aki egy életnyi boldogsággal fog vigasztalni. :)

2021. máj. 30. 03:52
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Suli mellett eljárok dolgozni. A munkám nem nehéz, mások keze alá kell dolgoznom, viszont kb. nulla visszajelzést kapok arról, hogy hogy dolgozok, jól végzem-e a feladataimat vagy kompletten elszúrok mindent, emiatt pedig baromi sokat szorongok. Kvázi "beképzelem" magamnak, hogy biztos nem szeretik hogy ott vagyok, mert nem tudom rendesen elvégezni azt amit kell, és sokszor úgy jövök haza, hogy "biztos ezt is teljesen elszúrtam", amin aztán napokig rágódom és nagyon rosszul érzem magam miatta. Külsőleg ezt senki sem látja rajtam, mert általában elnyomom a negatív érzéseimet, van viszont egy naplóm, abba szoktam leírni ezeket a gondolatokat, amikor már nehezen bírom elviselni. Utána egy időre megkönnyebbülök, de napok elteltével ugyanúgy elkezdek szorongani miatta, és kezdődik elölről az egész. Otthagyni nem akarom a munkát, mert ez az a hely, ahol suli után amúgy is szeretnék majd dolgozni (és egyébként is csak menekülés lenne a problémáim elől), inkább csak szeretném túltenni magam ezeken az érzéseken és gondolatokon, ami viszont nehezen megy.
2021. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!