Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többsége kövérnek...

Az emberek többsége kövérnek tartott. Fogytam, de nem látom a változást. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kitettem egy kérdést, annak a képét újra küldöm és egy mait is.


[link]

[link]


Szerintetek látszik az eredmény? Nehezen adtam le, 101 kg voltam nyáron, most 91.5, közel tíz kiló mínusz.



2022. márc. 15. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Még 10 kéne, az új képen is állapotosnak tűnsz
2022. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Izom hiányzik rólad, de az nagyon!!


Veszel egy súlyzót bicepszhez, a fekvőtámaszhoz meg felüléshez pedig nem kell semmi különös.


Már pár hónap után lesz valami kinézeted!


[link]

2022. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem igazán látszik...
2022. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsírból sok nem ment le így ránézésre. Érdemes lenne jobban figyelni a táplálkozásra, mert így csak kisebb darab leszel, kevésbé hájas nem.
2022. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még fogynod kell, és illetve edzened is kell keményen.

Legyen izmod

2022. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy tökéletes, de semmi durvát nem látok.

Például az én ízlésemmel nézve sokkal rosszabb lenne, ha túl vékony lennél.

Azért sportolj, az egyébként is létfontosságú, ha nincs rendszeres fizikai munka.

2022. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
89%
Gyalázatosan kevés izmod van. Nem fogynod kéne, hanem kicsit megdolgoztatni a testedet.
2022. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És nem véletlenül van kevés izmom. Gyerekkoromban profi úszó voltam, edzésekre is jártam, de eközben 13 éves koromban diagnosztizáltak nálam egy igen ritka betegséget, amely súlyos orrvérzéssel jár. Már megműtötték kétszer is az orromat, de mindhiába, az orromban az erek újra könnyen elpattantak. Többször voltam már sürgősségin is orvérzéssel, kórházi megfigyeléseken is. Az orvos azt tanácsolta, hogy hagyjam abba az úszást, és kerüljem a megerőltető sportokat az egészségem érdekében.

Tesiből hat évig fel voltam mentve.

Szóval ez az oka amiatt hogy így el vagyok tunyulva, gondoltam leírom, mert nem ismeritek a körülményeket. Tudom, hogy jót akartok ezzel, de higgyétek el, nem egyszerű egy ilyen betegséggel. 😢

A kilókat sok sétával és egészségesebb életmóddal értem el.

2022. márc. 16. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem igazán látszik a fogyás, mondjuk hozzá kell tegyem, hogy az előtte-utána képet általában ugyanabban a napszakban-fényben-szögben szoktuk összehasonlítani, nem felülről meg oldalról.

Mennyit fogytál?

2022. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
84%
Szerintem amúgy nem vagy kövér. Lepontozhatnak érte, de szerintem a kövérség nem itt kezdődik. Bár nem tudom, milyen vagy szemből, egész alakkal. Van rajtad kis felesleg, de ennyi. Tényleg az edzés hiányzik, de ha nem megoldható, nem tudsz mit tenni.
2022. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!