Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is idegesít, mikor...

Mást is idegesít, mikor bármilyen területen támadják, holott az embereknek alapjáraton nincs is beleszólásuk mások életébe?

Figyelt kérdés
Mikor gyerek voltam, a szomszédban vigyáztak rám, meg testvéremre is. Mikor anyukám élt, rengeteg dolgot adott nekik, a halálakor is a dolgait átadtuk, emellett segítettük őket bármikor. Akkor lett vége ennek a szokásnak, mikor az idősek azért kéregettek volna dolgokat folyton, hogy a családtagjaiknak tudják adni. Ebből állt a kapcsolatunk velük. A mai napig szoktam olvasni, hogy a fia, az unokájuk ír, hogy de idősek. Foglalkozni kellene velük. Az embernek ideje sincs, meg akarata sincs, mert mikor azt látod, hogy bárhonnan gyűjtögetik a dolgokat, de akinek tényleg van ereje, lehetősége, az nem igazán él vele, akkor megette a fene az egészet. Miért akarjuk mások életét korlátozni?
2022. márc. 15. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz szokás. Le kell őket róla szoktatni.
2022. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egészt szituációt nem értem. Mi a fsz közöm van egy parazita szomszédhoz? Szarom agyon az összeset.
2022. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!