Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen az emberek...

A munkahelyen az emberek miért viselkednek ellentétesen, mint ahogy kellene alapjáraton?

Figyelt kérdés

Az egyik barim betegen jött dolgozni. Nem akart elmenni, mert akkor nem kapta volna meg aznapra a teljes bért, emellett azt mondta, hogy mindig szokásos dolgokat mondja az orvos: vashiány, vérszegénység stb. Viszont, az ennivalót kidobja műszak végén, mikor vettem neki vitaminokban gazdag ücsit, nem fogadta el. Lényeg az, hogy a műszak első felében rosszul volt, aztán később annyira bizonyítani akart a saját főnökének, hogy arra is figyelt, hogy nehogy véletlenül gyűrött papírt adjon neki oda a feladatok elvégzésével, alig akarta engedni, hogy megfogjam azt.


Van egy sportos csaj, aki gazdag, szép stb. Mindig panaszkodik, hogy neki kevesebb jut a megbecsülésből stb. Annyira azért, nem szokta hajtani magát. Viszont, mikor telefonál, akkor Franciaország hangzik el a szájából, meg a hétköznapok során, otthon sem veti meg a kényelmet.


Van rengeteg olyan ember a cégnél, aki ha alapjáraton saját magát tudná adni, akkor könnyebb lenne a dolog. Viszont, mindenkinek a személyes érdeke a fontos, amit nem kap meg a cégnél. Ilyenkor mi a teendő?


2022. febr. 8. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz magaddal meg a munkáddal.
2022. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mar megint valami idehanyt zagyvasag.
2022. febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kissé összefüggéstelen

Elöször egy lányt magasztalsz h szorgos de egészségee nem figyel

Aztán egy könnyü életü nőről akire megvetést kéne éreznünk olvasoknak h gazdag és franciába(gondolom ezt irigyled mert akár te v az első lány is megérdemelné az érzéstök normális) menne és lusta de elismerésre vágyik

Aztán ebben hol van az h mem önmagukat adkák. Mindenkinek más a normális viselkedés ők ilyenek

2022. febr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ez a felállás már volt.
2022. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem olvastam végig, belefàjdult a fejem.

A fő kérdésre: a munkatársam szeret nehezíteni a munkakörülményeken, hisztizik nuansznyi dolgokon, teljesen idiótának néz.

Ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő szokta már pofákat vág, forgatja a szemeit, ha van ott valaki, kibeszél neki 🙄 elég ha egy munkát másképpen írok be mint ő, már kaffog. Nem tudom mire jó ez neki de én már kurv4ra unom!

2022. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És te hogy viselkedsz, kérdező?
2022. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi bajod van ?
2022. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!