Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg velem van...

Szerintetek tényleg velem van a baj, hogy nem szívesen vagyok egy drogossal egy társaságban?

Figyelt kérdés
van egy csaj a társaságunkban, aki nem titkoltan hétvégente bulikban drogozik és ahogy nekem lejött róla még büszke is rá.. hát szerintem ez elfogadhatatlan dolog, emiatt ha ő jön valami programra én igyekszem azt kihagyni, kerülni vagy legalábbis nem vagyok vele kedves, nem vágok ehhez jó képet. de most hétvégén megkaptam az egyik barátomtól, hogy gáz a viselkedésem, miért ítélek meg valakit egy tulajdonsága miatt. de szerintem ez nem egy olyan szintű dolog mint hogy valaki szereti a metál zenét hanem egy sokkal súlyosabb
2022. márc. 15. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem veled van a baj.
2022. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem veled van a baj. Az ilyen "de menő drogozni" nyomorékokat én is kerültem mindig is. Aztán pár év és jobban lecsúszik. A drog nem megoldás a problémákra, menőzésből meg még gázabb és szánalmasabb.
2022. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is vannak ismerőseim, akik drogoznak vagy drogoztak már, de én kicsit álszentségnek érezném emiatt megszakítani velük a kapcsolatot, én se vagyok tökéletes, biztos nekem is vannak olyan szokásaim, amikkel más nem ért egyet. Én ezzel úgy vagyok, hogy amíg nem akar engem is belerángatni, addig semmi bajom vele, a saját testét pedig mindenki úgy teszi tönkre, ahogy szeretné, nekem nincs semmi beleszólásom ebbe. Őszintén szólva még hamarabb is járnék olyan társaságba, ahol drogosok vannak, mint olyanba, ahol cigisek. Ha cigiznek a környezetemben, az rám is káros, ráadásul bebüdösíti a ruhámat, a hajamat stb. míg a drogozásnál ez nem így van, azzal csak magát teszi tönkre az ember.
2022. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
De milyen drogot használ?
2022. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindegy, hogy mit használ...azért nem egyenlő egy varázsgomba, marihuána egy herkóval, vagy speeddel.
2022. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
A Drog ROSSZ! Ééééértem?
2022. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell megindokolnod hogy miért utasítasz el valakit. Értékelendő, ha megteszed, mert így tudja a masik, de minden jogod meg van ehhez.
2022. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Jó nagy barom vagy.
2022. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg nem mindegy milyen drog, igazán leírhatnád.

Mert ha igazából csak elszív néhány füves cigit akkor te démonizálod túl a mai társadalomban ez gyakori lehetne vitatkozni mennyire nevezhető ez drognak.

De úgy írsz róla mintha leprás lenne.

Nem fogod elkapni tőle a drogfüggőséget szóval nem értem mire ez a nagy kiközösítés a részedről.


Nekem is voltak olyan barátaim akik bulikban olykor drogoztak na és akkor mi? Mi közöm van hozzá?

2022. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
9es, Madarat tolláról, embert barátjáról.
2022. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!