Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki pozitív Covid tesztet produkál, de ugyanúgy eljár edzeni, bulizni, társaságba, mert tudja, hogy amúgy sem tudják ellenőrizni az ekkora mennyiségű aktív fertőzött miatt a karantént?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Helyes. Nem kell itt rettegni, maradjon egészséges, érezze jól magát, az erősíti az immunrendszert.
2021. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

[link]


"On why a negative test is not required to leave isolation, Walensky said PCR tests would "not be viable" because they can detect remnants of the virus for up to 12 weeks, even after a person is no longer contagious."


Ennyit ér a nagy tesztelgetés.

2021. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

"Ennyit ér a nagy tesztelgetés."

Jajj, csak nem hülyeséget mondtak a nagy szakemberek? Nem baj, reménykedjünk hogy legközelebb nem mondanak hülyeségeket! Éljen a tudomány-vallás, és az orvos-istenek! Olyan mókás a modernkori istenkultusz. :)

2021. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem értenek minek tesztel ha nem használja az infót..
2021. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Én már nem tudom mit gondoljak, mivel anno azzal volt minden teleharsogva, hogy "oltott nem terjesztheti, annak is minimális az esélye hogy megkapja, annak hogy továbbjadja meg szinte = 0) most meg már el van ismerve hogy "oltott is terjesztheti", oltottnak meg nincs karantén ha jól tudom.

Ennek ellenére nem helyes szerintem hogy ha valaki tudja magáról hogy hordozza és nem foglalkozik a környezetével,.

2021. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyan betartottam a karantént 2* ezidáig, ahányszor belekerültem, de következő alkalommal nem fogom. 5 helyre kellene mennem és nincs olyan nagy segítségem, aki ezeket el is intézné nekem. Nem is várhatom el, hiszen nem egy városban lenne a dolog. Akinek nincs kocsija, annak ez egy egész napos program lenne. Szóval máskor nem vonulok karanténba. Leteszteltek 23án eredmény nem lett csak 27én. A család egy része elzárkózott teszt nélkül a látogatástól a másik fele fintorgott. Kiderült, hogy rosszul számolták a karantént, én tudtam de direkt nem szóltam. Ma hívott a doki, hogy bocs nem 31 a vége, hanem 1. Így el is lett b.szva minden. igazából 27-1 voltam karanténban, de ez épp elég. Több ilyen nem lesz!
2021. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Én se törődnék vele, többet érnek a dolgaim mint hogy pár hisztiző, rettegő biztonság érzetét növeljem.
2021. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Azt hogy egy gyökér.😃
2021. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Gyerekesnek, együgyűnek tartom.

Ismerek olyan embert akinek ilyen felfogása van, és már-már komikusan ostoba az illető.

Mindig ő jut eszembe arról, amikor a neten olvasok megjegyzéseket a fajtájától.


Intelligens embertől nem hallottam még hogy ilyen felelőtlen lenne, csak a mélyproliktól.

De gondolom te, meg az itteni kommentelők vagytok a kivételek :)

2021. dec. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kínai ember: miért nem eszed a magyar vizslát?
2021. dec. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!