Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dupla szülinap de mégsem....

Dupla szülinap de mégsem. Nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

Adott egy baráti társaság , anno a párom által , de már mi is elég jóban vagyunk.

Minden évben (6éve) az egyik márciusi hétvége a házigazda párjának a születésnapja. Nekem rá egy napra van a születésnapom.

Ez a társaság mindig mindenki szülinapját megünnepli, kivéve az enyémet . Sosem vertem nagy dobra , meg nem is annyira szerettem így sose középpontban lenni..mármint úgy hogy bulit szervezzek magamnak de egy felköszöntés is jól esne.

Én minden évben elmentem hozzájuk, mert egyébként jó haverok , de minden évben ritka sz@rul vagyok éjszaka , mert nekem még egy boldog szülinapot sem mond senki.


Az benne van a dologban , hogy én vendéglátásban dolgozom és sosem szeretek sokáig maradni, mert másnap hajnalban nekem mennem kell dolgozni , ez sokszor vezetett náluk konfliktusokhoz.


Tök jól szokta magát érezni mindenki ,kivéve én... Én idén úgy érzem , lehet Kihagyom , pedig már vettem ki szabadságot is mert nem akarom őket megbántani, de tudom, hogy megint rosszul fogom érezni magam..


A következő nap meg amikor nekem lenne a szülinapom nincs semmi , csak egy átlagos nap..

De ha én nem köszöntök fel valakit vagy elfelejtem véletlenül akkor már sértődés van belőle..


Egyébként hívjuk őket mi is sokat hozzánk, főleg nyáron sutogetni, ilyenek , nincs az hogy csak egy oldalú lenne a dolog.


Ti az én helyzetemben mit tennétek? :/ Elmennétek így is hogy tudjátok hogy milyen lesz ? :/


25/L


2022. márc. 16. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudják egyáltalán, hogy neked is akkor van?
2022. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor Neked előre is mindezek ellenére: Nagyon Boldog Születésnapot!:)


De egyszer próbálj meg azért Te szervezni Magadnak, hátha leesik nekik! Előzö nap ne menj el, hanem hívd őket el a tiedre majd látod mennyire vagy fontos nekik!

2022. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd el ezt nekik!
2022. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!