Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Menjek el görögbe nyaralni...

Menjek el görögbe nyaralni vagy inkább tartsam meg az árát? A 20. szülinapomat ott tartanánk, de mégsem az igazi a család és "barátok" nélkül. Szeretnék is menni, de bűntudatom is van.

Figyelt kérdés
10 napra mennék, már be is fizettem, de lehet módosítani. Mintha bűntudatom lenne, hogy anyát nem viszem. Úgy volt hogy együtt megyünk, de nem úgy jött össze a pénz. engem apa fizetett be (elváltak). ráadásul nem is az én igazi társaságommal mennék, hanem 3 olyan csajjal akiket nem is nagyon ismerek, csak 2-3x találkoztunk, de jó fejek ezért is mentem bele.
2010. júl. 11. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el :) előtte vagy utána meg ünnepeljétek meg a szülinapodat családoddal is :) Görögország nagyon szép hely, nem fogod megbánni!
2010. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
anyáékkal szeptemberben elmennénk ha most nem megyek. annyira nem tudok dönteni. :(
2010. júl. 11. 14:35
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha ígyis, úgyis elmész görögországba, akkor csak azt döntsd el, h anyukáddal mennél, v a haverokkal. A szülinapod magyaro-n is lehet szép :)
2010. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is sokszor voltam hasonló helyzetben, hogy választanom kellett, hogy anyámékkal megyek e el vagy barátokkal.. bár te nem az igazi barátaiddal mennél szóval nálad kicsit másabb a helyzet.Én régebben mindig az alapján választottam, hogy hová mennek, vagyis ha barátaimmal olyan helyre utaztunk ahol még nem voltam vagy nagyon régóta el akartam már oda jutni akkor azt választottam viszont ha a szüleimmel mentünk olyan helyre akkor őket.De ha te anyukáddal is Görögbe mennél akkor ez is kizárva.Nem tudom, hogy te milyen személyiségű vagy vagy éppen anyukád vagy a másik társaság, de saját tapasztalataim alapján fiatalabbakkal mindig könnyebb és jobb bulizni, szórakozni.Én anyukámmal nem tudok elmenni táncolni, kicsit iszogatni, pasikat lesni stb. :D veled egykorúakkal azért lehet jobban éreznéd magad,utána meg itthon elmennél valahová édesanyáddal, egy jó hétvégét egy wellness hotelban (vagy akárhol máshol) még meg lehet oldani relatíve olcsón =)
2010. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!