Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elrontottam a szülinapom,...

Elrontottam a szülinapom, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Tegnap tartottuk a szülinapom (18. ami eredetileg vasárnap lesz), mert holnap megyek osztály kirándulni. Viszont ma rossz érzés kapott el azzal kapcsolatban, hogy én nem akarom a születésnapomat az osztálytársakkal tölteni, mert ez az én napom és érre a napra vártam már egész életemben. Ma döbbentem rá, hogy milyen rossz volt hagyno, hogy ne a dátum szerinti napon ünnepeljek. Én a családommal akarom a szülinapom tölteni, nem pedig az alig ismert osztálytársakkal, akik kb még azt se tudják, hogy holnap ünneplem. Ezért ma átszerveztem, megbeszéltem itthon és holnap is megünneplem. Szerintetek helyesen döntöttem? Illetve mit tanácsoltok még?
2012. szept. 29. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Én kétszer fogom ünnepelni. Családdal, és a legjobb barátaimmal, de az nagyon fogja adni :D
2012. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dr.Martin válasza:
Szerintem jó döntést hoztál, ha ilyen viszonyban vagy az osztályoddal.
2012. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mostmár sokkal jobb, megoldódott minden, köszi a válaszokat!
2012. szept. 30. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gimi alatt minden szülinapomat osztálykiránduláson ünnepeltem mert úgy jött ki :D Mindig elsírtam magam mikor hozták a többiek a tortát meg elkezdtek énekelni (az egész osztály). 18. szülinap is bulis volt így ;)
2012. szept. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy én sem voltam velük túl jóban mégis megleptek mindig.
2012. szept. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!