Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erősen túlsúlyos hölgyek,milye...

Erősen túlsúlyos hölgyek,milyen sértések,beszólások,lelki terror ér benneteket?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan gyűlölik a a nagyon kövér nőket,kritizálják,bántják őket.Kövér nőket kedvelő férfiként van erről szomorú tapasztalatom.

Ki hogyan dolgozza fel a negatív megjegyzéseket?



2022. márc. 21. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy annyival több bántást kapnak, mint a vékony nők tőlük...
2022. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom,de nem is ezt kérdeztem.Akik voltak kövér kedveseim,soha nem szóltak be senkinek,de őket volt,hogy ledisznózták,röfögtek neki stb.
2022. márc. 21. 17:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én valamilyen picikét kellemetlen megjegyzést kaptam a napokban (szombaton,) de egyáltalán nem volt annyira vészes - nem emlékszem, hogy pontosan mit is mondott az illető.


Inkább utalt arra, hogy ne panaszkodjak senkinek a hideg, fűtetlen lakásomról, mert van rajtam elég "védőburok".


Akkor nagyon hálás voltam, hogy TÉNYLEG CSAK finom célzást kaptam - azokhoz képest, amik korábban előfordultak itt-ott.

2022. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok bántást kaptam a súlyom miatt. Főleg az zavar, hogy nem néznek ember számba sokszor. A zsíros, disznó, Hájas, bálna és ezek kombinációi a leggyakoribbak. Az is előfordult, hogy kinevettek hangosan az utcán. A megvető pillantások már csak hab a tortán. A legnagyobb szívfájdalmam az ezzel kapcsolatba, hogy nem szívesen barátkoznak velem az emberek, mert nagy vagyok.
2022. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ismerős,amiket írsz.Exbarátnőm,aki hormonális gondok miatt extrém kövér volt,ugyanezeket mesélte.Sokszor kinevették,ráröfögtek.Többször sírt emiatt.Te hogyan dolgozod fel ezeket?
2022. márc. 21. 20:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén sehogy, inkább csak megtanultam együtt élni vele. A magány a legrosszabb
2022. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Katona Dius ***** válasza:
100%
Mondjuk eleve nem értem, miért kell másnak beszólogatni a súlya miatt. Attól neki nem lesz jobb egy fokkal se. Voltam én már nagyon vékony, utána évekig egy betegség miatt kövér, az szerencsére meggyógyult, így most fogyok vissza a normál súlyomra. Szerencsére én megúsztam a csúnyább beszólásokat, max az egészségügyi vonzata került szóba alkalmanként, de mivel ezzel egyet értettem, így nem is sértődtem meg miatta. De sose értettem, miért jó az valakinek, ha leszólja a másikat mert kövér/sovány/kismellű/nagymellű/barna vagy szőke...
2022. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos sok a primitív ember.A barátnőmnek mondtam,hogy ne foglalkozzon vele,de amikor fiatalok mennek utána az utcán,s röfögnek nehéz nem törődni vele.Nálunk amúgyis divat a kövérekbe "belerúgni".
2022. márc. 21. 20:54
 9/13 Katona Dius ***** válasza:
Nem kívánom nekik, hogy legyenek ők is pajzsmirígyesek vagy más, súlyra is ható betegségük legyen. Csak annyit, érjék el azt az IQ szintet, hogy belássák, amit tesznek azzal többek nem, csak kevesebbek lesznek.
2022. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled,de sajnos nem így működik. Aki buta,primitív,annak ezt nem lehet elmagyarázni.Nem mohdhattam el minden embernek,aki megbámult minket,hogy a barátnőm hormonzavaros.
2022. márc. 21. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!