Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha arra...

Hogy reagálnál, ha arra kelnél fel, hogy egy anyaméhben vagy? 😱🤭👶🏻

Figyelt kérdés
Mi lenne a reakciód, mit tennél? Mit csinálnál, milyen érzelmek kavarognának benned?

2022. márc. 22. 10:00
A kérdező szavazást indított:
Azt gondolnám, ez csak valami hülye álom és visszafeküdnék aludni. 🤷‍♂️
Szívinfarktust kapnék az ijedtségtől. 💔
Elkezdenék hangosan ordibálni anyámnak, hogy AZONNAL szabadítson ki innen!! 🗣️
Gyufát gyújtanék, hogy ne legyen annyira sötét. A cigihez kell, ha stresszes vagyok, na meg a kedvenc könyvemhez mégis csak fény kell. 💥🚬
Azt hinném, hogy megvakultam és hívnám a szemészorvost. 👁️👁️
Dehát ez ellentmond a fizika törvényeinek!! Én nagy benga állat hogy férnék be abba a kis helyre?? 🤯
Rögvest megkérdezném, hogy van-e Wi-fi. Ugye nem gondoljátok, hogy 9 hónapot itt dekkolok a sötétben internet és Gyakori nélkül?!?! 💻
Iszonyú boldog és vidám lennék. Táncolnék örömömben, hogy új életem lesz, a régi szar életemnek meg vége. Ünnepelnék. Csin-csin! Fenékig! 😁🥂
Javasolnám kérdezőnek, hogy szedje a gyógyszereit és beutalnám a legközelebbi pszichiátriára. Közveszélyes elmebeteg! 💊🏥
Fognám és összetörném a telefonját ennek a hülyegyereknek, hogy ne tudjon még több gyagyás, agybeteg kérdést kiírni. 😠☠️
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Izgatottan várnám hogy valami gazdag családba szülessek. És remélem megmaradt a nunám.
2022. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Minek nekem új élet, aztan valami pancser legyek?.

En így vagyok Károly boss és az is maradok ezzel a török pacekkal egyik asszony se bír hol kéne nekem új élet x5os. Bmwkkel járkálok még hó végén is

24f

Testépítő bajnok 5x

2022. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
"Fúj baszdmeg, mi ez a nyálkás ugrálóvár!? Huhh, de meleg van, hol lehet innen kimenni? Engedjetek már ki baccameg (rugdosás)."
2022. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én tuti klausztrofóbiás lennék... Azt hinném, meghaltam.
2022. márc. 22. 10:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszt gondolj bele, hogy még a hasadból is kiáll valami cső🤢
2022. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5: És egyre szűkebb benne a hely benne!! Hogy bírnak elférni ott??

A kisbabák hogy nem kapnak szívinfarktust ettől a sötét helytől???

Tiszta para az egész, pánikroham!

2022. márc. 22. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#1


Mint a viccben:

- Szia kis pajtás, üdvözlünk No-

- Norvégiában?

- Nógrád megyében


xD

2022. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 válaszlehetőség tetszik, de nem tudok választani... Miért nem lehet egyszerre 2 bejelölni?🤷‍♂️
2022. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha így megszületnél újszülött csecsemőként, szólnál az ex-családtagjaidnak, hogy hahó én vagyok az?? 🤔🤔
2022. márc. 22. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Pelenkás bajkeverő meg a Nicsak ki beszél filmek hatása lenne álomként.
2022. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!