Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen ezen a...

Én vagyok az egyetlen ezen a világon aki nem engedi fel a macskát a konyhapultra vagy hogy a testén masszon fel egy bútorra?

Figyelt kérdés

Annyi videó van és úgy tűnik ez egyedül nekem nem fér bele

Imádom a cicáim de a földön a helyük a lakásban. Sem a bútorra sem emberi kaja közelébe nem mehetnek

Én vagyok a fura?


2022. márc. 22. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
49%
Jól teszed! Az ember tartja a háziállatot, nem pedig fordítva.
2022. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

A konyhapultra, asztalra nálunk se mehet.

De más bútorokra igen, pl. szék, kanapé. Miért ne?

Aki nem szereti, az ne tartson háziállatot, vagy ne nézzen ilyen videókat :) Engem nem zavart soha videóban, hogy más hova engedi a macskáját.

2022. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, nálunk is a konyhaasztal meg a pult tabu és soha egy sem ment fel, megtanulták. Igaz, nálunk pl. ágyba meg más bútorra simán mehetnek de pl. a kaja tarhálás az szigorúan tilos.
2022. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Asztalra és pultra nálunk sem mehet fel. Ágyra, kanapéra, székre, fotelba igen.
2022. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én àllatbaràt vagyok de semmi keresnivalòja az asztalon vagy a konyhapulton.

Ígyis a székre feljön ha ugy van kedve.

2022. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha nekem lenne macskám, engedném felmászni mindenhova, még az ebédemből is adnék annak az aranyos dögnek. 😍😺
2022. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nálunk sem mehetnek a konyhapultra illetve semmilyen asztalra. Konyhában még a székre sem. Azon kívül az ágyra, fotelben feküdhetnek, de azokon is van saját plédjük. Imádom őket én is bármelyiket megsimogatom akárkinél is van, de ahol az asztalra pultra engedik ott még egy pohár vizet sem szívesen fogadok el. Sajnos rossz tapasztalat ért már amikor úszott a pohárban a szőr..
2022. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Konyhapultra én sem hagyom, viszont tévedsz, hogy a macskának a földön a helye. Az az ideális nekik, ha vannak magasabb pontok ahová feltudnak menni.
2022. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Ő, már bocs, de lehet a te macskád például megtanulja, hogy nem szabad az asztalra menni, más macskája meg pont leszarja, de tartjuk őket, szeretjük őket és elfogadjuk, hogy nem foglalkoznak a szabályokkal. Nekem például 5 évembe telt, mire megtanítottam a macskámnak, hogy asztalra, pultra nem megyünk, de néha megfeletkezik magáról. Egyébként mi bajod lesz, ha felmegy? Mi az, hogy a macskának a földön a helye? Ez valami alá-fölé rendeltségi kényszer? Én úgy tartok állatot, hogy nem akarok uralkodni fölötte. Szobatiszta, ennél több szerintem nem kell, oda megy, ahova akar.
2022. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki ennyire kényes, akkor ne tartson macskát, pláne ne a lakásban. Vagy ne engedje a konyhába.
2022. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!