Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen ezen a...

Én vagyok az egyetlen ezen a világon aki nem engedi fel a macskát a konyhapultra vagy hogy a testén masszon fel egy bútorra?

Figyelt kérdés

Annyi videó van és úgy tűnik ez egyedül nekem nem fér bele

Imádom a cicáim de a földön a helyük a lakásban. Sem a bútorra sem emberi kaja közelébe nem mehetnek

Én vagyok a fura?


2022. márc. 22. 11:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem engedik fel, de a macska meg pont leszarja hogy mit szabad és mit nem :D

Nálunk pl csak a spriccelés hatásos ellenük, de azt ugye csak akkor tudom, ha ott vagyok és látom hogy felment valahová ahová nem szabad. Ha nem vagyok ott, simán felmennek. Pl tudják hogy a szárítógép tabu, nem is mennek fel a jelenlétemben. De ha megyek ki a szobából, előfordul hogy ott találom valamelyiket, úgy ül a tetején mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.

2022. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem engedjük a konyhapultra meg az étkezőasztalra, de ettől még ugyanúgy felmegy ha akar :D
2022. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Siralmas a kommentszekcio mint mindig

Látom a frusztracio levezetesehez még mindig a gyakori a legjobb hely :)


Én nem szeretem a macskaszort sem a kaján sem a saját butorjaimon

RETTENETES VAGYOK😱😱😱😱

Biztos szörnyű gazdi és egyébként is minek nekem macska ha nem szeretem a szőrt a pacalban?

Jézusom🤦‍♀️

2022. márc. 22. 12:42
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy frusztrált. Mindenki azt írta, hogy nem engedi a konyhapultra, asztalra.
2022. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően én sem engedem fel a konyhapultra és az asztalra, de mikor nem vagyok otthon szinte biztos, hogy felmegy. :D Személy szerint engem annyira nem zavar, hisz én ismerem a lakásom berendezését, tudom nagyon jól hogy ha fel is megy maximum a pult lehetne szőrös, de rendszeresen takarítok és minden főzés előtt is letörlöm. Nem hagyok elől poharat stb. Ezen kívül pedig egy ritka jól nevelt és okos macsekom van. Megtanulta, hogy ha mondom neki hogy "ül" stb megcsinálja, szobatiszta, együtt tudok élni ezzel hogy lehet fent volt a konyhapulton.
2022. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Te vagy a fura. Én a lakásba se engedem be őket
2022. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
14, jaj, hagyjad már, így nem tudja magát különlegesnek érezni, miközben eldöntötte magában, hogy Ő AZ EGYETLEN A VILÁGON, aki nem engedi fel 😃
2022. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem se menjen a konyhapultra, mert ott zajlik az ételelőkészítés. Legalábbis nálam.
2022. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
13%
Én már azon is kiakadtam, hogy a házba beengeded. :) Nálunk az állatoknak az udvaron a helye. Néha télen megfagy 2-3 kismacska, de majd lesznek újak. :)
2022. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ensem engem. Amint hallom, hogy felugrott, már parancsolom is le. Mindig a kuka tetejéről mászik fel, hallom a dübbenést.
2022. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!