Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen ezen a...

Én vagyok az egyetlen ezen a világon aki nem engedi fel a macskát a konyhapultra vagy hogy a testén masszon fel egy bútorra?

Figyelt kérdés

Annyi videó van és úgy tűnik ez egyedül nekem nem fér bele

Imádom a cicáim de a földön a helyük a lakásban. Sem a bútorra sem emberi kaja közelébe nem mehetnek

Én vagyok a fura?


2022. márc. 22. 11:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem frusztrált és normális kommentek érkeztek, de te nem érted a macskák természetét. A legtöbb macska azt csinál, amit akar, nem azt, amit te akarsz. Nyilván tanítsd meg arra, hogy legyen szobatiszta, meg ha ennyire nem szereted, akkor ne menjen fel az asztalra és a pultra, de ha meg akarja csinálni, úgyis megcsinálja. Te nem szereted, oké, én sem szeretem, de nem úgy vélekedek egy kvázi családtagról, hogy a földön a helye. WTF...
2022. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Cubina ***** válasza:

Én sem értem azt a kijelentést, hogy a macskának a földön a helye.

Talán ki is kötötted valahová? Vagy le van szedálva és ott ül a földön?

Csak mert a macska a magaslatokat szereti, egy épeszű egyed nem fog élete végéig a padlón ülni vagy sétálni. Akkor csak téged lát alulról állandóan, lehet hogy időnként mást is szeretne nézni. Mondjuk a langyos radiátorra feküdni, amikor hidegek vannak, vagy kinézegetni az ablakon, lesni a madarakat, a széken pihenni és a többi.


Nekem is van kettő cicám, azonnal megtanulták, hogy a konyhában nincs helyük, ha véletlenül kimegy valamelyik és észreveszem, rohan el, mert tudja hogy nem szabad. De viszont van olyan macskahelyük, ami elég magasan van, és szeretnek ott feküdni/kaparászni. Ha más magas helyre szeretnének felugrani, akkor menjenek. A lábamnál alszanak, a szőrt le szoktam porszívózni vagy lecserélem az ágynemű huzatját. Van még mellettük két kutya, akik többnyire a padlón vannak, memóriás matracos alvóhelyük van, de feljöhetnek az ágyra is. Az a legviccesebb, amikor mind a négyen szanaszét hevernek a hatalmas ágyon. :)

Egyébként meg azt csinálsz, amit akarsz, de néha ne csak saját magadra, hanem a kedvenced igényeire is gondolj, Mert aki csak önmagára gondol, annak nem való állat. Semmilyen.

2022. ápr. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!