Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha megcsalás miatt,...

Baj, ha megcsalás miatt, kikértem egy férfi ismerősöm véleményét korábban egy nőről?

Figyelt kérdés
Azt mondta az ismerősöm, arra a nőre, akivel megcsaltak, hogy nem valami szépség, emellett nem akarna vele komoly kapcsolatot. Én arra jöttem rá, hogy bár sokat keresett engem egy pasi, de mégis vele csalt meg, akivel a férfiak nem terveznek komoly kapcsolatot, hogy nem is értékelt igazán engem az illető. Sokszor keresett, de másokkal csalt meg. Ilyenkor, ha nem érzek hálát felé, mert velem nem is tervezett előre semmit, akkor elvárható, hogy felejtés legyen, amit mindenki akar?
2022. márc. 24. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

"Sokszor keresett, de másokkal csalt meg."


Az meg van, hogy nem tud megcsalni egy olyan férfi akihez még közöd sem volt?!

Halló!

2022. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ezt én sem értem

Hogy csalt meg ha közöd sem volt hozzá és nem is akart tőled semmit kB? 🤣

2022. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Jó, hogy azt nem mondod, hogy háromszor felhívott egy pasas telefonon és ettől teherbe estél.
2022. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg -számodra szintén vadidegen- férfi él egészséges nemi életet valakikkel. Ezek nem téged csalnak egy másik nővel.

Ezt nem mondta el neked az ápolód??

2022. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Te hibbant vagy...
2022. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Sokszor keresett" 🤣🤣🤣
2022. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!