Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket szeretnék kérni!...

Véleményeket szeretnék kérni! Gyermekvállalással kapcsolatosan. Szerintetek??

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok, feleségem 30 éves. Van egy 2 éves kisfiunk. Szeretnénk még gyereket de sajnos az orvosok szerint feleségemnek már nem lehet. Nem is esik teherbe egyáltalán. Már többször felvetette, hogy valakit ejtsek teherbe, és ő mondjon le a gyerekről mi pedig neveljük fel. Ez nekem eléggé zavaró, de egyre többször sulykolja nekem. Kérdésem, hogy egyáltalán van ilyen? Kinek mi a véleménye erről? Férfiak és ők véleményét is várom. Köszönöm !

2021. okt. 12. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van sajátotok, és még ő is pici, bőven lehet még időt-energiát bele fektetni. Én biztosan nem mennék bele egy ennyi konfliktust magában hordozó helyzetbe, csak azért, hogy legyen +1, ami ráadásul nem is az enyém...szerintem ott már baj van fejben...
2021. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Hogyhogy nem lehet terhes? Mi az oka, mi a diagnózis?

Nálunk férfiprobléma miatt nehezen jött össze az első is, a második is kihívás lesz. De hamarabb mennék lombikra, utána jöhetne az örökbefogadás. Az, hogy mástól legyen gyerekem, kizárt. Nem csináltatnék mással gyereket magunknak... Kiábrándító lenne, ha a férjemnek teljesen mindegy lenne, hogy más teherbe ejt...

2021. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

2 éves a meglévő, azaz olyan sokat nem is próbálkozhattatok, rendes kivizsgálás se megy végbe ennyi idő alatt..

Tehát kamu, troll...

Jobbat találj ki!

Ha igaz lenne, szimplán hülyék vagytok mindketten. Ennyi idő alatt feladni is hülyeség, meg a házassagot beáldozni is hülyeség egy következő gyerekért, amikor a jelenlegi is még kicsi, alig vagytok még szülők.

2021. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne adjátok fel ilyen könnyen!

Egyszer sikerült. 2 éves. Azóta azért nem telt el olyan sok idő.

Ha szabad tudni mi az az orvosi ok? Szuleskor történt valami, kivették a méhét?

Ha ilyet megtennétek, olyan éket verne közétek, h tuti elválnátok.

2021. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamu, csak kétségbeesett. A történethez az is hozzátartozik, hogy a fiunkra is 6 évet vártunk és orvosról orvosra jártunk. Már az örökbefogadás kapujában voltunk amikor találtunk egy dokit aki tudott segíteni. Nagyon nehéz volt az a hat év eredménytelenül. A doki aki segített ő mondta hogy kb 1% az esélye hogy legyen tesó. És nem akarjuk még egyszer ugyanazt végigcsinálni. Ebben egyet értünk.
2021. okt. 12. 08:59
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Akkor meg ne légy fatökű, ha hivatalosan büntetlenül megtöcskölhetsz valakit.
2021. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6os. Olyan könnyű ezt mondani. Még ha bele is mennék akkor kinek az életét tegyem tönkre azzal, hogy elveszem tőle a gyerekét? egy 18 évesét??
2021. okt. 12. 09:13
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjatok örökbe. Ez nem így működik, nem egy szappanoperában élünk!
2021. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
van egy gyereketek, a sok vita meg hülye duma helyett neveljétek azt a szerencsétlent rendesen
2021. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor elindìtottátok az örökbefogadást akkor nyilván arra hajaznèk,ha nagyon akartok. Viszont nem most,mèg fiatalok vagytok,pròbálkozzatok. Mi a problèma a felesègednèl? Ha a doki tudott segìteni lehet ùjra tudni fog,nem? Fura story..
2021. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!