Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Véleményetekre lennék kiváncsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre lennék kiváncsi, többi lent?

Figyelt kérdés

Egy eve mar, hogy Nemetorszagban elek. Mielott kijottem, pont vege lett a 2 eve tarto kapcsolatombak, ami elegge szar volt, nem volt konnyu tul tenni magam rajta. Viszont tavaly novemberben megismerkedtem itt kint egy magyar lannyal (16 eves) es hat ugy alakultak a dolgok, hogy osszejottunk. Az elejen tok jol kijottunk, elso 3 honapban semmi gaz nem volt, max kisebb vitak, elhanyagolhato. Azonban marcius vegen egy hetre hazamentunk Magyarosrszagra (O debreceni, en Dunakanyarban lakom). Miutan talalkoztunk egy het utan, mintha kicsereltek volna, teljesen mas lett. Tartozkodobb, csendesebb, stb. O ezt azzal indokolta h ha egy hetig nem lat vkit akkor mar lassan kiszeret belole( dafuq? :DDD ) meg hogy en talalkoztam egy olyan ismerosommel akivel majdnem osszejottem elotte. Teltek multak az idok, aztan most majus vegen eleg durva vitak szituk voltak, edesanyja reszerol, meg az ugymond "baratai" befolyasoltak ot eleg rendesen. Elotte minden nap keresett, talalkoztunk, azonban ez egyre inkabb kevesebb es kevesebb lett. Manapsag mar ott tartunk h csak en jarok at hozza, napkozbe szinte mindig a baratjaival van, en meg csak kb ottaludni jarok hozzajuk... Ha meg felhozom ezt akkor azt mondja h manapsag nem er ra... Jah es meg valami: mielott osszejott velem volt par srac akivel kavart. Amikor osszejotunk ez a par srac kereste ot de o letiltotta oket, nem foglalkozott veluk. Most viszont O keresi ezeket a sracokat, es talalkozni akar veluk, ram meg aztmondja h nincs ideje. Tudom ez mar azt jelenti h kb nem szeret, tisztaban vagyok vele. Az uzeneteket amiket meg beszelget ezekkel a fiukkal mindig kitorli, azzal az indokkal, h nem akarja h lassam, mert csak a vita lesz belole, de ha en beszelek egy lannyal az mar vilagvege. Lehet h valamit kihagytam, idokozbe jon majd meg:)


Koszi a valaszokat!



2016. jún. 9. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem varja az urugyet, ami miatt szakitana veled. En nem varnam meg.
2016. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. :)
2016. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia en is Nemetorszagban elek (csak azert mondom h ismeros a story) es eltudom kepzelni, hogy amikor a lany hazament, akkor a magyar baratai befolyasoltak...az en itteni magyar barati koromben rengetegszer elofordult mar ilyen....
2016. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az igazsag az, h egyszer mar dobtam ot, mert elegem lett ez tartott kb 1-2 napig, visszasirta magat. (Rajottem h faszsag volt). Elotte magyarazott nekem olyat, h eloszor megvarja amig a pasi szakit, utana visszaferkozik a bizalmaba es ugymond lealazza, otthagyja. Itt jegyeznem meg h en mar kb semmit nem erzel iranta, csak szeretnem megszopatni es ugymond letorni a kicsi szarvat, mert azert 16 evesen nem illene igy viselkedni. :)
2016. jún. 9. 10:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg a masik h folyton szajkozza nekem h mennyire szeret stb, elete szerelme vagyok, vasarol nekem cuccokat stb...
2016. jún. 9. 10:26
 6/6 anonim válasza:
Hát bennem lenne annyi tartás, h ezek után én adom meg neki az "elbocsátó, szép üzenet"-et...persze személyesen, elmondva, h ez így nem fair...
2016. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!