Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek aki olvassa....

Üdv mindenkinek aki olvassa. Véleményekre lenne szükségem. A férjem vagy a húgom csinált nagyobb hülyét belőlem?

Figyelt kérdés
A húgom (29) hozzánk a férjemhez és két gyerekünkhöz jött látogatóba elvileg pár napra, itt ragadt, egy szobában élünk 5 hete. A férjem (kivel már alkohol problémáktól, gusztustalanabbnál gusztustalanabb dolgaiig mindennel volt dolgunk) nem szereti a húgomat, nagyon terhére volt, napi egy db. cigi a mi amúgy is szűkös keretünkből stb. Ennyi az előzmény. és most. A tegnap este benyögi a húgom, hogy őt a férjem molesztálta, lehúzta a b. -át, fogdosta a mellét. és minden más. A férjem beismerte, de szerinte nem volt erőszakos és csak megalázni szerette volna, hogy eltűnjön tőlünk. én semmit nem vettem észre végig mosolygósan, játékosan viselkedett vele a húgom, ugyan mondogatta, hogy utálja és nem hagyja őt békén a férjem, de az igazat csak most mondta el, a molesztálások 2 hete abba maradtak, a húgom szerint mert nem volt rá alkalom a férjem szerint, mert meg is du. A volna a húgomat, azaz világossá vált, hogy molesztálással nem fogja tudni elüldözni. Mit tennétek a helyemben? Én elvesztettem a férjemet és a húgomat végleg, így érzem. Szerintetek?

2013. aug. 11. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
A hőgod valószínűleg megakarta csipni a férjed, de neki nem kellett hosszabb távra a húgod, csak max. egy megdöntésre.. Ennyi a story.
2013. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
húgod
2013. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
A férjed egy féreg a húgod egy nagy K.Nem szólnék egyikhez sem.
2013. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,nagyon naiv vagyok,mindketten váltig állítják,hogy utálják a másikat,a húgom sír ,ha valamit mondok,hogy ő menyire szenvedett ,de tök lazán él tovább,a férjem meg írja az smseket,hogy csak mi vagyunk és nagyon szeret és fú ,de megbánta....
2013. aug. 11. 18:15
 5/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, sokat nem vesztenél velük. Én örülnék, hogy végre megszabadulok mindegyiktől.
2013. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez nagyon durva, lépj le a gyerekekkel, ha tudsz. Ilyen alja embereket komolyan.
2013. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos lelépni nem tudok...még.
2013. aug. 11. 18:33
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Röviden a férjed egy erőszakoló, a húgod meg egy k rva. Szép társaság. Mielőbb meg kell szabadulni tőlük. De a veszélyesebb a férjed. Ki tudja mire képes még, ha valami nem tetszik neki.
2013. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Remélem a húgod már kidobtad! A férjed legyen a következő! Remélem van munkád is! Sok szerencsét, nehogy visszafogadd őket, ne legyél hülye!
2013. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem dobtam ki,se pènze se hova mehetne,de nagyon el akar menni,el is fog...elvan mint a befőtt,teljesen áldozatnak állítja be magát talán mèg ő el is hiszi...elvárná,hogy vígasztalgassam és együtt mocskoljuk a fèrjmet....aki meg azòta foyamatosan nincs itthon...mondjuk ember számba nem bírom venni.
2013. aug. 12. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!