Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebbe hogyan nyugodtatok bele?

Ebbe hogyan nyugodtatok bele?

Figyelt kérdés

18 vagyok,nyaron leszek 19. Belefogok csoppenni a munka vilagaba.Viszont az,hogy munkahelyen mar nincs ilyen,hogy nyari szunet (2,5 honapos szunet)


Ebbe hogyan nyugodtatok bele?



2022. márc. 25. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Minden gond nélkül. Nem olyan nagy trauma.
2022. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

A továbbtanulás teljesen kizárt?

Lehet, hogy később sokkal kevésbé lenne traumatikus élmény, mint 19 évesen.

2022. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagy traumaként ért,de kis idővel megszoktam.
2022. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lesz,de csak szeptembertol.Addig meg dolgoznom kell es szunetek nem hiszem lesznek.
2022. márc. 25. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Oké, értem :) De ne aggódj, mert a munkahelyen sok új inger fog érni, észre sem fogod venni, hogy elmegy a nyár.

Munka mellett pedig marad éppen elég szabadidőd pihenésre és szórakozásra.

Én 16 évesen vállaltam először nyári munkát. Eleinte utáltam, de utána úgy megtetszett, hogy minden nyári szünetben mentem valahová dolgozni. Volt olyan hely, ahol a barátaimmal együtt dolgoztunk, az nagyon király volt! :D

Lett saját pénzem, arra költöttem, amire csak akartam, senki nem szólhatott bele.

Ne aggódj, nem fogsz belehalni, szerintem még csak meg sem fog viselni. Talán az első 1-2 hét lesz kicsit kényelmetlen, utána pikk-pakk hozzászoksz majd ;)

2022. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legkisebb bajom volt, hogy nincs nyári szünet.
2022. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.



Csak annyi a baj,hogy gyárba tudok esetleg elhelyezkedni. Az az iskola,ahova járok csak egy érettségit ad,amivel önmagába semmire nem megyek. Szeptemberbe fogok menni felnőttképzésre.

Nagyon nehéz lesz gyárban?

2022. márc. 25. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen gyár lenne ez pontosan? Mit gyártanak?
2022. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Inkább beszéljünk erről privatba
2022. márc. 25. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jó munkahelyed van és szereted a munkádat, akkor egyáltalán nem nehéz. Ha utálod a munkád, akkor viszont szívás.
2022. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!