Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek halt már meg barátotok?...

Nektek halt már meg barátotok? Ha igen, ti mennyi idő után nyugodtatok bele?

Figyelt kérdés
Tegnap halt meg az egyik (felnőtt) barátom rákban. 6 gyermekes anyuka volt vallásos, nagyon kedves nő és a volt osztályfőnököm egyben.. Nagyon sajnálom :'(

2013. júl. 4. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Nekem a fiatalkori legjobb barátom szintén daganatos betegségben, 20 évesen. Mindennap találkoztam vele előtte, nagyon nehezen dolgoztam fel a hiányát. Hogy pontosan mennyi idő volt, azt nem tudom, de abban sem vagyok biztos, hogy ebbe valaha is belenyugodhat az ember. Talán el kell fogadni, hogy néha ilyen rossz dolgok is történnek.

2013. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kőszi :)
2013. júl. 4. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó! Nekem egy kedves egyetemei évfolyamtársam halt meg. Egyik nap még együtt készültünk a vizsgákra -- meg persze hülyéskedtünk --, aztán 2-3 hónapig nem láttam, majd ekkor megtudtam, hogy nem is fogom többé. Egy évvel fiatalabb volt nálam -- egyszer csak megállt a szíve és kész.

Ennek már több mint 6 éve, de még most is időről időre eszembe jut.

2013. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!