Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes semmit...

Miért nem vagyok képes semmit végigcsinálni?

Figyelt kérdés
Régen kitartó voltam, türelmes és addig csináltam, amíg nem sikerült, amit el szerettel volna érni. De mostanság nagyon könnyen feladom vagy bele sem kezdek, ha bele kezdek is nem tudom végigcsinálni. Csalódok magamban, aztán elhitetem magammal, hogy menni fog, aztán megint feladom. Mindent feladok és lassan semmi nem érdekel. A múltbeli énem nem lenne büszke rám. Csak a szégyent érzem.

2022. márc. 25. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzést azonnal orvosolnod kell, mivel ez a gondolkodás menet, könnyen vezet depresszióhoz. Ami nem játek, tapasztalatból mondom. Próbálj ki új dolgokat ami felkeltheti az érdeklődésedet. Esetleg egy új sport, könyvtár. Nehéz belevágni mert már belefáradtál (nem tudom pontosan mibe, nem irtad le ). Viszont soha ne felejtsd el, hogy minden agyban dől el. Ahoz hogy rendbe szedd magad, ahoz te kellesz. Tehát fontos az elszántság, és valalmi féle motivációt találnod, és itt nem arra gondolok hogy megmenteni a világot. Kezdetben elég egy egyszerű. Pl: kiolvasok egy könyvet, vagy tanulok egy új nyelvet. A lenyeg hogy találj benne érdekességet, és tetszen neked amit választassz. Remélem tudtam segíteni.
2022. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!