Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom feldolgozni hogy...

Nem tudom feldolgozni hogy végigcsináltam ezt a túrát?

Figyelt kérdés
Nyáron elmentem az El Caminora és kb. 1000 km-t gyalogoltam több mint egy hónap alatt. Igazából nem tudom miért indultam el, szeretek túrázni és ki akartam próbálni milyen így menni. Fizikailag inkább megedződtem, inkább mentálisan fáradtam el. Nagyon élénkek az emlékek, sokszor beugrik egy-egy kép, élmény, de másfelől úgy érzem hogy teljesen távoli az egész, egy másik világban éltem akkor. Rémisztően gyorsan eltelt az egész, és azóta is csak szágult az idő, lassan itt van november, és nem tudom felfogni hogy én valóban végigmentem és ennyi helyen jártam. Nem tudom mi miért történik az életemben. 24/F
2018. okt. 23. 21:57
 1/1 anonim válasza:

Szánj erre minimum egy órát:

Feküdj hanyatt, kezek a test mellett. Becsukod a szemed, érzed a tested. Az agyadra koncentrálj, hagyd áramolni az emlékeidet, majd gondolt át újra és újra. Mikor úgy érzed elég, zárd be őket egy képzeletbeli ajtó mögé. Minden emlékcsoporttal csináld meg ugyan ezt, és figyelj arra, hogy az elzárt emlékképem ne jöjjenek vissza. Miután végeztél, és minden ajtó zárva van, fókuszálj az agyadban lévő üres teremre, és ne kalandozz el. Ha mindened megnyugodott, felkelhetsz.

Próbáld meg, ne utasítsd el rögtön, hatásos.

2018. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!