Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hi! vezesétek le a düht itt!!...

Hi! vezesétek le a düht itt!! dühösek vagytok netán mérgesek nem lenne jobb csak egy ártatlan emberen levezetni?

Figyelt kérdés
valami bánt? AKKOR VEZESD LE ITTTTTTTTT! az emberek többsége az online zakklatásba folytja dühét.... ez álttal sokkan ( bántalmazottak) depreszióba eshet vagy növelheti... és most már gyakran lesznek öngyilkosok az online zakklatásos depreszios fiatalok ( szó szerint a szavak ölni tudnak) ÍGY EMBER ÉLETEKET MENHETSZ MEG HA ITT FOGODD LEVEZETNI A DÜHÖDET.....

#zaklatás #depresszió #düh #onlineszihcológuskaaa
2022. márc. 27. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A düh itt is generálódik. :)
2022. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyszer volt egy olyan főnököm, akinek a hülyeségei rendre iszonyúan felidegesítettek. Szerencsére volt egy megfelelően hangszigetelt is helyiség, ahová ilyenkor rendre bementem, magamra zártam az ajtót és egy hatalmasat üvöltöttem. Ezzel levezettem a feszültséget, visszamentem és vártam az újabb hülyeséget.
2022. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokásom levezetni a düht, sőt iygekszem, hogy senki kívülállóra ne legyen hatással. Ha masra zúdítom azzal nem oldódik meg semmi, mert egy újabb problemat hozok csak létre attal, hogy mit tettem a másikkal.

Akkor már inkább magamban őrlődök.

A párnába üvöltes meg mondjuk ez a gyakorin levezetes meg nekem mű. Nem magától jón hanem valami mesterkélt lesz belőle.

Ezért nekem ez nem működik.

De értékelem az ötletet, hátha valaki él vele.

2022. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*dühömet
2022. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Az a probléma, hogy itt sem lehet bármilyen stílusban levezetni a haragunkat, mert ezen az oldalon van moderáció.

Én leginkább evéssel és sportolással próbálom levezetni a dühömet, inkább kevesebb, mint több sikerrel.

2022. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De az online zaklatáshoz kell egy olyan ember, akit lehet zaklatni. Valaki, aki valami istentelenül idióta kérdést tesz fel. Mondjuk valami Apple-fanboy, vagy egy elmeháborodott interdimenzionális manifesztálós az ezotériából. Anélkül nem megy.

Ez olyan, mint ha beharangoznál egy kivégzést a főtérre ma délelőtt 2-re, és mindenki ott lenne, a hóhér, .... kivéve az áldozat. Hát milyen akasztás az ilyen?

Vagy most már erre sem telik? Ennyire csórók vagyunk?

2022. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
#6 Keress egy laposföldest.
2022. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem az dühít, hogy eddig tök faxa 20C°-ok voltak napközben, most amikor meg beteg vagyok, akkor itt az évszázad szélvihara, nehogy ki tudja menni picit...
2022. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hova kell ütni??
2022. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A képernyőre kattintás helyett....most kibírja..
2022. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!