Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megfagynál Ukrajnáért?

Megfagynál Ukrajnáért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 16:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

19


Mi klíma berendezéssel fűtjök az egész házat, 40 ezer a villanyszámlánk télen. :)

2022. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
82%
És hogy húzol ki egy telet ha mínuszok lesznek a panelban? Vagy szerinted a magyar csecsemők minusz tízben életkepesek maradnak az ukrán gyerekekért? Illetve ha te megfagysz akkor automatikusan egy ukrán gyerek megmenekül? Micsoda matek.
2022. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Dzsoki ***** válasza:
100%
Stimmel.Értelmezhetetlen a kérdés. Senkiért sem szeretnék megfagyni.
2022. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
Inkább,mint hogy itt éljek tovább ebben az országban egy percet is!
2022. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Dzsoki ***** válasza:
100%
Mi történt 24-es? Mégis itt élsz. Vagy ezt már Ukrajnából írtad? Kérdező! Részemről,továbbra sem.
2022. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

Ha én azt elmesélném,abból csak vita lenne.

Bár én így is mindenkinek csakis a száraz,tömör,szín tiszta igazságot meséltem el köret,és rizsa nélkül.

Még sajnos itt,de már remélem nem sokáig.

Illetve ha érdekel,akkor beszélhetünk róla.

De előre szólok,hogy az ilyen kocsmafilozófus itthon mindent lehet,itt minden van típusú bajszos papesz felfogást nem bírom.

2022. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Dzsoki ***** válasza:
83%
Én meg az értetlenséget,nem bírom! Arra a kérdésre,hogy megfagynál-e Ukrajnáért,azt válaszoltad,hogy inkább,mégis itt élsz. Vagyis,szerintem ellentmondás. Egyébként,nem járok kocsmába,de valóban,rendelkezem bajusszal. Természetesen,nem értem,hogy miként kapcsolódik ez a kérdéshez? Továbbá az is értelmezhetetlen,hogy akkor most hajlandó vagy kifejteni vagy sem? Amennyiben igen,akkor az hogy jön az eredeti kérdéshez?
2022. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

Arra a kérdésre,hogy megfagynál-e Ukrajnáért,azt válaszoltad,hogy inkább,mégis itt élsz.

Ha kimész,akkor hol landolsz? Pedig kimennék.


Megírom priviben,ma v hnap.

2022. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Dzsoki ***** válasza:
48%
Az első mondatod stimmel, Csakhogy ez a megállapítás ismétlése. Azt nem kérdeztem,hogy hol landolsz. Ettől még,nem erről kellene szólnia az oldalnak! Kérdező! Részemről,még mindig,nem.
2022. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik országért se fagynék meg. Oldják meg ők a konfliktusuk, nehogy már egy ukrán parancsolgasson Európa fejlett népének, hogy mit csináljon és mit ne. Miért kell sztárolni a gyűlölködő, parancsolgató ukrán elnököt? USA pénzt akar leakasztani megint, azért szítja a háttérből a feszkót, ne az európai polgárok szopjanak azért, mert a politikusok meg a hadiipari beszállítók még gazdagabbak akarnak lenni.
2022. ápr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!