Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy bélelt gumicsizmám,...

Van egy bélelt gumicsizmám, és rettentően hideg, egy idő után szinte majd megfagynak a lábujjaim. Miért? Hogyan lehetséges az, hogy ne fagyjanak meg a lábujjaim benne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok cukorbeteg, nem dohányzom, nincsen érrendszeri betegségem, nem vagyok egy tök egészséges ember, de nem élek sem alkohollal sem droggal. (Rettentő ritkán iszok alkoholt.) Néha napján magas a vérnyomásom, de úgy gondolom hogy semmi gáz nincs nagyon velem egészségügyi szempontból. Ennek ellenére a béléses gumicsizmában a lábujjaim szinte átfagynak egy idő után, pedig bélelve van, és vékony zokni van rajtam (Vastag zoknival is fellehet húzni a gumicsizmát, de akkor éppen passzent, éppen belemegy a lábam). Egyszerűen nem értem, hogyan lehetséges az, hogy szinte megfagy a lábujjam egy bélelt csizmában? Lehetséges megoldani azt, hogy ne fagyjon meg benne, vagy egy másik gumicsizma a megoldás?

2021. jan. 18. 15:44
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A gumicsizmák nem pont a melegségükről híresek, akkor sem, ha béleltek, sokkal jobb egy bakancs erre. Esetleg húzz fel hozzá extra meleg vagy dupla rétegben zoknit.
2021. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert gumicsizma! Hiába bélelt.
2021. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gumicsizma híresen rosszul szigetel, még béléssel együtt is. Ha azt akarod, hogy ne fázzon a lábad, egy rendes csizmát vagy bakancsot vegyél fel.
2021. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálkozhatsz egy thermo zoknival vagy csizmabetéttel.
2021. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alulról biztos nincs annyira bélelve, mint oldalt. És ez pont elég ahhoz, hogy rohadt hideg legyen.
2021. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor valóban nincsen sok választás, mint másik lábbelit hordok inkább.
2021. jan. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!