Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek a lánnyal?

Miről beszélgessek a lánnyal?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve ismerem, de eddig mindig felszínes beszélgetések voltak. Ha kérdezek valami, én úgy veszem észre szívesen válaszol, kifejti, de mindig ilyen felszínes témák mennek mint suli,hobbi,filmek. Nem feltétlen olyan ismerkedési céllal beszélgetünk, inkább baráti a dolog, de nem tudom milyen témát hozzak fel. Valamint hobbikról is nehéz beszélni mert nagyon elüt a hobbink.
2022. márc. 29. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, ő 16.
2022. márc. 29. 14:17
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az atomfizikáról.
2022. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd a hobbijáról, ha mondjuk pl fest, kérd meg hogy mutassa meg, melyik festmény mit szimbolizál mesélje el stb. Kérdezd meg van e kisállata, meséljen róla, te is mesélhetsz a tiédről ha van stb.
2022. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nevettesd meg.
2022. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudtok miről beszélgetni, akkor minek beszélgettek?
2022. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a szemèlyes érdeklődéstől is függ. Elég, ha mondjuk a jövőbeli terveiről kérdezed.
2022. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Biologiárol. Különös tekintettel az emberi faj fentartására!
2022. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!