Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan beszélgessek nyugodtan...

Hogyan beszélgessek nyugodtan egy lánnyal, Ha elöl több fogam is hiányzik?

Figyelt kérdés
Van egy bolt majdnem a szomszédba ahol mindennap vásárolok.Kb.1 hete jött oda egy új lány dolgozni.Nagyon szép,kedves,mindenkivel barátságos,A vevők szoktak is vele beszélgetni,szeretik.Eddig próbáltam kerülni vele a beszélgetést,De lassan muszáj lesz ha nem akarom hogy bunkónak tartson,amiért ő mindig kedves,Én meg hozzá sem szólok.Ha nem fogok beszélgetni vele,bunkónak fog tartani,viszont ha beszélgetni fogok észre fogja venni hogy nincs elöl fogam és az ciki lesz.Ráadásul nekem is tetszik a lány.Hogyan jöhetnék ki jól ebből a helyzetből.Ma is dolgozik,ma is találkozni fogok vele.
2019. okt. 18. 11:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
És nem gondolkodtál rajta, hogy a fogaidat megcsináltasd? Igényes normális nőt nem érdekli az igénytelen.
2019. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%
Csináltasd meg a fogaid. Nincs más megoldás.
2019. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
De gondolkodtam,csak félek a fogorvostól.Azt hiszem,ebből már sehogy sem tudok jól kijönni.
2019. okt. 18. 12:04
 4/48 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2019. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
98%
Akinek rosszak, hiányosak a fogai, igénytelen, ápolatlan ember.ilyennel nem fog normális lány szóbaállni.
2019. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
50%
Hú, ez fogas.. azaz fogós kérdés. Hallottam, hogy létezik olcsó, kivehető fogpótlás, beszéld meg egy fogorvossal.
2019. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
32 vagyok.10 éve kezdtek letöredezni a fogaim de előtte is rosszak voltak már.Barátnőm sosem volt még,Nem is csoda.
2019. okt. 18. 12:07
 8/48 anonim ***** válasza:
87%
Hát vegyél erőt magadon! Abszurd, hogy felnőtt ember annyira retteg a fogorvostól, hogy hagyja a hiányos fogazatát! Ez csak rosszabb lesz! Semmi félelmetes nincs a fogorvosban, mindent, ami fájna, érzéstelenítenek. Igazából el se hiszem, hogy valódi kérdés!
2019. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Pedig valódi.Legalább 5 éve nem voltam fogorvosnál.Ha szemeztem is valahol egy lánnyal sose mertem odamenni hozzá.Mi érzelme lett volna fogak nélkül csajozni?
2019. okt. 18. 12:12
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el melyik a fontosabb. A szerelem vagy a kifogásokkal teli rinyálás? :)
2019. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!