Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyereknevelésben általában én...

Gyereknevelésben általában én vagyok a legjobbfej apuka és a legmegengedőbb szülő, de most tanácstalan vagyok mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

12 éves kislányom van, most kezd nagyondurván kamaszodni nyílik a csipája rendesen.

Egy faluban lakunk, kis közösség, szinte mindenki ismer mindenkit, másnem csak névről/arcról...

Ide jár iskolába, és ma megtudtam, hogy egy 8.as kissrác elf-bart terjeszt a gyerekek közt, az valami ecigi féleség nikotinnal...

Természetesen ma kipróbálta a gyerek, azt mondja nem tetszett neki... próbáltam kipuhatolózni, ki ez a kis dílerpalánta, de nem árulta el...

Mindenesetre beszélgetésünk folyamán elkottyintotta, hogy elfbar on kívül mást is kínálgat és tud hozni a gyerek, aztán megijedt, hogy ezt elszólta, és több infót nem tudtam kihúzni belőle...

Nos megbízom benne és mindig nyíltan beszéltem vele az ilyen dolgoktól, nem hiszem, hogy bárminemü folytatása lenne ennek a dolognak részéről, kipróbálta, nem tetszett neki ennyi...

Azonban nem hagy nyugodni a dolog, mi mindent terjeszthet még a kis szaros... mi ilyenkor a teendő? Szolnom kéne az osztályfőnöknek?

Aki egyebként egy kedves nőci, és szerintem diszkréten kezelné ezt az infót a gyerekhez nem jutna vissza, hogy "árulkodtam".



#probléma #iskola #Kis díler
2022. márc. 30. 22:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

bocs... valóban félreolvastam... 32 évesen sikerült szakmát szerezned, nem annyi idős vagy..

a lényeg, hogy tegyél vmit, (látom teszel is :) ) és hogy eltűnjön a suliból mindenféle "szer" hajrá!

szívesen elolvasnám majd ha túllesztek ezen mi történt.

2022. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!