Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek férfiból vagy...

Szerintetek férfiból vagy nőből van több a 45 év alatti korosztályban?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelműen férfiból, főleg ha azt nézzük hogy 1 nőnek minimum 10 férfi udvarol egyszerre.

2022. márc. 31. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az a 10 férfi meg 90 nőnek udvarol egyszerre. :D
2022. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nő vagy azonos. Attól, hogy a férfiak szexuális magatartása más, nem lesznek többen, csak aktívabbak.
2022. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyedülálló nő olyan kevés van mint a fehér holló, egyedülálló férfi pedig annyi van hogy dunát lehetne velük rekeszteni. Akár munkahelyen akár iskolában mindig férfiból volt több ahol voltam.
2022. márc. 31. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:

De az az egy nő az olyan is.

[link]


Egy 90 kilós, szőrös dongalábú púpos szakállas asszonynak nem nagyon fogják csapni a szelet.

2022. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3, iratkozz be egy könyvelő, gazdasági iskolába, hülyét fogsz kapni a nőktől.

És ilyenbe jártam, még éjjel csukott szemmel is nőket láttam.

2022. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Vica még jóindulattal is csak átlagos. 5-ből 3 csaj határozottan szebb tőle.
2022. márc. 31. 11:25
 7/15 anonim ***** válasza:

"Egyedülálló nő olyan kevés van mint a fehér holló, egyedülálló férfi pedig annyi van hogy dunát lehetne velük rekeszteni."


Erre a hozzád hasonló incelek véleményén kívül van más forrásod is????

2022. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A képzéseken pont, hogy több a nő. Az már statisztikai adat egész konkrétan, hogy több nő tanul a felsőoktatásban...
2022. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

A nők többségének nem viszket annyira 45 éves kora alatt sem, hogy teperjen egy partnerért vagy épp a szexért. Egyrészt nem szorulnak rá, másrészt meg bár a nők is hasonlóan élvezik a szexet, mégsem éreznek rá annyira erős késztetést...



Nincs kevesebb a nőkből, csak kevesebbeknek forog az életük akörül, hogy a másik nem után kajtassanak. Emlékszem, mikor szingli voltam, akkor is ezer szebb és fontosabb dolgom volt, mint azt lesni, hol látok egy szabadon felejtett hímet. Tudod, az ilyen unalmas dolgok, mint a tanulás, sport, barátok, jobban lekötöttek.

2022. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Férfiból több van, de nem sokkal: [link]


Ahány foglalt nő van, nagyjából ugyanannyi foglalt férfinak is kell lennie. HA feltételezzük, hogy férfiak közt több az egyedülálló, az csak úgy lehetséges, hogy statisztikailag adott időszak alatt egy nőre két férfi esik, azaz van olyan férfi, aki mondjuk évente 2 nővel van együtt, és mellett van olyan, aki évente nullával.

2022. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!