Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, amikor...

Mi a teendő akkor, amikor sétálok esete az utcán és előttem megy egy nő egyedül és elkezd gyorsabban menni vagy futni mert azt hiszi, hogy követem?

Figyelt kérdés

Pedig nem követem, csak ijesztő számára a szituáció hogy éppen ugyanarra megyek, mögötte és nincs más személy a környezetünkbe…


Hátra nézeget, egyre sűrűbben és sietni kezd, vagy akár futni.


Többször volt már velem ilyen és rosszul esik, de nem tudom mit kéne tennem…


Ha oda kiabálnék, hogy “nem akarlak bántani”, az szerintem csak olaj lenne a tűzre és még jobban megijedne szegény.



2022. márc. 31. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem kell tenned. Ő dolga, mit gondol.
2022. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor inkább lelassítanék.
2022. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Semmit, hagyod, hadd menjen. Bármi, amit tennél csak ráijesztene.
2022. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem szaporázd meg a lépteidet az irányába, azzal a szándékkal, hogy elmond, nem követed. Ha futni kezd, te is fuss. Hidd azt, hogy te is valaki elől menekülsz. :D
2022. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4.


Viccnek tűnhet, de ha közel van, akkor nem lehet hogy le kéne előznöm? Ha előtte megyek akkor biztos nem hiszi azt, hogy követem.


Az a baj, hogy akár egy egész utcán keresztül képesek arra menni amerre én is akarok… Lehet a legegyszerűbb az lenne a rollerrel közlekednék, akkor nem hinnék rám hogy szatír vagyok, vagy ilyesmi.

2022. márc. 31. 11:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megállnék, megvárnám, hogy siessen el. Gondolom, ebből levenné, hogy nem bántani akarom. Ha mérges lennék a szituáció miatt, utana kiabálnék, hogy én is arra lakom.
2022. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Kiabáld el magad, hogy "cááápaaa" és kezdj el futni valamerre!
2022. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Egyébként a Murányi utcából szoktam menni a keleti pályaudvarhoz, délután vagy este és olyankor szokott ez lenni…

Délelőtt vagy reggel nem, mert akkor még sokan vannak az utcákon.


Viszont azért esik rosszul, mert erre nagyon sok rosszarcú ember megfordul és én magamat pont nem olyannak gondolom és mégis velem történik ez… :/

2022. márc. 31. 11:48
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Ne gyorsíts, inkább lassíts, hogy messzebbre kerüljön tőled.

Amúgy simán lehet, hogy buszhoz, trolihoz siet.

2022. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát pont a Murányi nem egy széles utca. Menj át a túloldalra, ha ennyire zavar ez. És nem, ne akard leelőzni, inkább maradj le.

Amúgy nem annyira értem ezt a parát, én gyakran járok este egyedül pl a Nefelejcsen, de nem szoktam pánikba esni attól, hogy vannak az utcán mások is. (Nő vagyok.)

2022. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!