Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miket lehet egyedül csinálni...

Miket lehet egyedül csinálni hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sokat vagyok egyedül és olyan elfoglaltságokat keresek amiket egyedül lehet csinálni és felgyorsítja az időt mármint hogy ha azt csinálom eltelik vele gyorsan az egyedül töltött idő

minél több az ötlet annál jobb

Előre is köszi az ötleteket


2020. jan. 19. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Amit pont most:) gyakorizol, kérdéseket olvasgatsz és válaszolsz rá. Ha unatkozok akkor sokszor ezt csinálnom.
2020. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Sorozat, könyv, puzzle, főzés, játék, sport, netezés.
2020. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Maszturbálás.
2020. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvasás, papírmakett-építés.
2020. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tanulj meg horgászni, szerintem egyedül az egyik legjobb elfoglaltság:D Elterjedt ez a tévhit, hogy unalmas, pedig akit kiskorában levitt az apja és volt sikerélménye azt egy életre rabul ejtette :D Pillanatok alatt elszalad az idő ott.
2020. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Barnabas333 ***** válasza:
76%
Olvass,filmezz, sportolj. Én is unalomból gyakorizom, de sajnos az utolsó két évben nagyon gáz lett. Szerintem a sok troll, meg hülyék akik közé lehet én is tartozom 😀 Elriasztották az embereket.
2020. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Otthon, könyv vagy youtube, de nem marhaságok, hanem hasznos videók, vagy filmek. Közben lábáztatás, teázás.

Nagyon jó kimozdulni is, egy séta, kocogás, bicaj, simán elvisz egy órát is. Aztán valami hobbi, stb.,...

2020. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én órákat tudok azzal tölteni, hogy egy plázában vagy az utcán sétálok és nézem a csinosabb nőket. Megunhatatlan szórakozás.


De rengeteg időt el lehet tölteni Netfilx -szel, HBO Go -val is, jobbnál jobb soroaztok vannak rajtuk.


A Gyakori kérdések társkeresési problémákkal és szexualitással kapcsolatos rovatainak olvasgatása földtörténeti időket képes megkötni.


Ha valaki szokott programozni (mint én), az tudja, hogy egy pár percnek érzékelt időintervallum igazából több órát tesz ki, észrevétlenül képesek napok, hetek eltelni bármilyen szoftverfejlesztési munkával.


Csak aztán majd öregen, betegen rossz érzés lesz rádöbbenni, mennyi mindent nem próbáltunk ki, amíg még volt rá bőven időnk.

2020. jan. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Intezd el a dolgaidat

Pl egészségügy verkepellenörzes, latas ellenörzes, fogászati

Csinaltass uj hajat, nezz uj cuccokat, ékszereket

Terkepezd fel milyen sportolasi lehetösegek vannak

Jelentkezz tanfolyamokra vagy nyelvoktatasra maganhoz, vagy kepezd ki magad plusz programra ami kell a cègeknek hogy ne csak az excelhez es wordhoz érts hanem szinesebb lehessen az öneletrajzod esetleg, vagy ekszerbecsüsnek valutapenztarosnak akarmi-szabadon választhato amit majd akár melo mellett is tudsz csinalni amolyan masodallasban

Bövitsd a baràti körödet apold a kapcsolataidat

Kezdd el komolyabban a hobbyd, ruházz be rá, tölts le oktatasi anyagokat

Tanulj egészseges kajákat fözni hogy az legyen a rutinodban

Nézz életmod videokat vagy kövess be sikeres embereket ram pl nagy hatassal van Mea Gold, ö most a mintakèpem, mindig feltöltenek a videoi, tudatossá tesznek, vagy pl a nöi kerdesek ffi válaszok is jo sorozat

Alakits ki a facen egy egyéni profilod ami nem csak tartalmatlan semmitmondo hanem hasznalni is tudod vmire,épits ki egy szisztemat, lepj csoportokba, hozz letre csoportokat

Tanulj vmi ujat meg, pl gitározni vagy egy táncot pl hip hop vagy bachata, a tanchoz partnereket is gyüjthetsz, vagy rajz/festö tanfolyam

Ezzel én nem élnék de mint javaslat leirom: probalj ki extrém sportot pl ejtöernyözès, vadvizi evezès


En kb ilyen önös célokon lennék rajta ha lenne idöm ami nincs. Engem már felörölt csak a fösuli+munka, otthonra csak beesek enni meg aludni, életem sincs, kapcsolataim is elkoptak, szabadidöm az alvas es ennyi.

"Ha volna két életem.."annan tudnék örülni. Én ugy erzem semmit nem csinálhatok amit akarok valojaban, idö hijjàn. Az idö az egyik legértékesebb dolog ahhoz hogy életed legyen.

Ami nekem nincs.

2020. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiprobalhatod a tözsdèzèst is csak annak tanulasaba nagyon ásd akkor magad bele
2020. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!