Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is undorodik Amerikától?...

Más is undorodik Amerikától? Pocsékoló, fogyasztó társadalom, mindenki autóval jár wc-re is, az emberek a fenenagy pénzükkel nem tudnak mit kezdeni, az átlagintelligencia alacsony. Miért nem olyanok, mint mi, Magyarok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Lol, a Magyarok sokkal inkább egocentrikusabbak és pazarlóbbak, de csak nekünk még nincs is háttér mögötte. Nekik legalább van miből vásárolni, nálunk meg a sok proli belehal az új Iphone meg Samsung törlesztőjébe :D Az autózásról ne is beszéljünk, az összes paraszt 3 utcával arrébb kocsival megy, mert nehogymár ő ne tegye meg ha a másik megteheti :D
2022. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Az átlag amerikai abban adósodik el, hogy lesz egy műtéte, vagy orvosi beavatkozása.

Nagyon nincs ott pénz mindenkinek, rengeteg dolgot félre hiszel az USA-ról.

2022. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

#2


Mert itthon aztán olyan jó az egészségügy. Havi 100k-t vonnak TB címszó alatt, aztán mehetek magán úton ha bajom van, mert hónapokkal későbbre adnak csak időpontot.

2022. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Voltál már Amerikában? Autó: nagyok a távolságok és sok helyen nincs normális tömegközlekedés. Pénz: rengetegen élnek nagyon szerényen, rengeteg embernek még eü biztosításra sincs pénze. Butaság: tudod mennyibe kerül az USA:ban elvégezni az egyetemet?

Ne a tv alapján ítéld meg az országot! Nem azt mondom, hogy nincs igazad, de ne csak egy oldalról ítélj meg egy egész országot!

2022. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Van rokonom Amerikában, úgyhogy közvetve tudom mi van ott, számomra undorító hely, akkor se mennék oda, ha fizetnének érte.
2022. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Nálad is meg kellene nyomni a RESET gombot.
2022. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Amerikában nem úgy van ám, hogy felpattansz a buszra és azt mondod lemész a szomszéd településre melózni meg ilyenek. Ott az is lehet, hogy több száz kilóméterre van a legközelebbi település. Ott vannak emberek akiknek napi szinten kell pest-győr távolságokat megtenni... Egyszerűen muszáj, hogy legyen autód, nincs mese. Amerikában nincs állami felsőoktatás + egészségügy. A magyar állam ezekre költi az éves büdzséjének majdnem a felét... A másik felét meg a ner alapítványokba, de ez most mindegy.

Ami viszont tetszik amerikában az a rohadt nagy szabadság, hogy pl bemész a szupermarketbe és éles gépkarabélyt lehet venni 60k forintokért. Vicc azaz ország.

2022. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Ti csak féltékenyek vagytok, mert Amerika nagyobb, mint a ti országotok. ^_^
2022. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

A magyarok rosszindulatú, irigy, munkakerülő, tanulatlan népség, akik hamarabb mennek lopni, mint dolgozni, és olyan gyávák, hogy szégyellem kimondani azt is, hogy magyar vagyok. Őseink ha ezt látnàk, hogy mire jutott a magyar nép akkor okàdna az összes.

Látom nap, mint nap a dolgokat. A magyarok 99%-a olyan dologra is irigy, amiről nem is tehetsz. Pl én félig olasz vagyok, és emiatt a nevem is olasz, és állandóan megkapom erre is, hogy "fejj, de jó neked" meg "ppff". És ezt sajna nem beképzelem, ez tényleg így van

De irigykednek rád, ha kék a szemed, szőke a hajad, vagy akármi más. Tehát amiről nem is biztos, hogy tehetsz. Másik oldala meg az, hogy ba sztatnak is olyan dolgok miatt amiről nem tehetsz. Nekem ekcémàm van, egész életemben ba sztattak érte, még most felnőttként is!!! Undorító tanulatlan banda a magyar, aki minden pillanatban arra vár, hogy mikor szúrhatja hátba a másikat! Tisztelet a kivételnek!

Tudom, opció az, hogy lelépek és sose nézek vissza. Nos, már elgondolkodtam ezen a lehetőségen.


Egyébként meg százszor lennék amerikai, mint egyszer magyar, mert mint írtam magyarnak lenni szégyen...

2022. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

"rosszindulatú, irigy, munkakerülő, tanulatlan népség, akik hamarabb mennek lopni, mint dolgozni"


Itt nem a cigányokra gondoltál?

2022. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!