Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem rendelkezhetünk...

Miért nem rendelkezhetünk szabadon az életünkről? Ha valaki gyűlöl élni, miért nem kap lehetőséget arra, hogy legálisan, biztos módon megölhesse magát?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert itt, az európai kultúrában úgy gondoljuk, az emberi élet értékes.
2022. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Eutanázia csak Svájcban van, az is csak a végső esetben...ne gondolkodj ilyen hülyeségeken, amúgy is rövid sajnos az élet.
2022. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
"Miért nem rendelkezhetünk szabadon az életünkről?" de rendelkezünk , aki akar az meg tud halni
2022. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2# csak annak rövid az élet, aki szeret élni.
2022. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már eleget éltem, idős vagyok. Elvégeztem a kötelességemet. Felneveltem a gyerekeimet. Nehéz életem volt. Annyi minden megpróbáltatáson mentem keresztül, ami legalább 4 emberöltőre elegendő lenne. Mostmár nincs rám szükség. El is fáradtam, erőm sincs, gyűlölöm az életem. Mindenkinek jobb lenne nélkülem. Sírva írom e sorokat, annyira szeretnék meghalni. Öngyilkossághoz gyáva vagyok. Félek, hogy életben maradok, (amilyen szerencsétlen vagyok, túlélném,), és esetleg magatehetetlen lennék. Nem szeretnék rászorulni senkire. Annyira igazságtalan ez, hogy nem dönthetünk a sorsunkról.
2022. ápr. 3. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Annyira igazságtalan ez, hogy nem dönthetünk a sorsunkról.


Öngyilkossághoz gyáva vagyok.

Es megis mit szeretnel? Hogy hazhoz menjen valaki egy elokeszitet inekcioval?

2022. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Sínekre teheted a fejed, megvan a jogod hozzá. Ennél biztosabb halált nem is kívánhatsz. -_-
2022. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, hát ja, had okozzon tartós lelki traumát egy mozdonyvezetőnek azért, mert neki éppen rossz... az ilyet sosem tudtam és fogom elfogadni.
2022. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!