Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Észbontók c. műsorban...

Az Észbontók c. műsorban megjátszák magukat a szereplők ,vagy tényleg ilyen síkhUlyék?

Figyelt kérdés
Ez foglalkoztat már egy ideje, nem tudok rájönni, hogy ők most valóban tényleg ennyire sötétek (ez nagyon is szomorú, nem kiröhögni való. Hatalmas nagy szégyen szerintem) vagy sokat fizetnek nekik?
2022. ápr. 4. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ma is bizonyítja ez a nép hogy a leghülyébb a földön, nem játszanak meg semmit, ebben az országban a legtöbb ember plankton szintén van, hülyébbek mint az angolok.
2022. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vegyesen vannak, egy részük valóban ostobának tűnik, de egy másik részükről lerí, hogy csak eljátsszák a hülyét. Erre amúgy jó példa Attila, a troll, aki néhény évvel korábban ugyan nagyon vicces, de egyben nagyon ügyes is volt a Legyen Ön is milliomosban és a Következő című vetélkedőben is sokkal komolyabb kérdések megválaszolásában, erre az Észbontókban eljátsszotta, hogy nem tudja, hol van Győr :D
2022. ápr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Mondjuk el nem tudom képzelni, hogy értelmes ember milyen indíttatásból játsza el a hülyét egy ilyen műsorban. Nyilván van az a pénz, de nem gondolom, hogy annyit kapnának.
2022. ápr. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Így a választások után azt kell mondjam, hogy nem megjátsszák, ilyenek az emberek.
2022. ápr. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Eljátszák. Ők csak színészek/statiszták.

Párom régebben sokat járt statisztálni, szerepelt több magyar filmben, sorozatban. Amikor nézzük az Észbontókat, mindig mondja hogy ezzel az emberrel ebben a filmben szerepeltem együtt, ezzel abban a reklámban stb...

Ha rendesen nézitek a műsort, azt is észre lehet venni, hogy sok kérdésnél (pl évszámoknál) mindig ugyanarra a sémára épül a válasz.

2022. ápr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
A tegnapi nap alapján szerintem nem játsszák meg.
2022. ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!