Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz hogy így...

Csak szerintem gáz hogy így viselkedik az egyik barátom?

Figyelt kérdés
Mostanában kevés az időm nagyon mert 2 műszakban dolgozok egyetem mellett. Eddig sokat voltam a barátaimmal és azzal a barátommal is akiről szó van heti szinten találkoztunk. Az utóbbi időben egyszer mondtam le egy találkozót azóta folyamatosan azt emlegeti és megharagudott mert nem tudok mostmár vele hetente találkozni mert másik barátaim is vannak rajta kívül. És amikor valakivel valamilyen programot tervezek sértődötten a fejemhez vágja hogy akkor jó hát szorakozzatok jól. 20 évesek elmultunk. Szerintem ez eléggé középiskolás viselkedésre vall...

2022. ápr. 7. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Leépíten3m teljesen..primadonatzon anyunak apunak
2022. ápr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Vannak, akik nem nőnek fel. Ha nem érti meg, hogy egyetem+meló mellett megváltoznak a prioritások, akkor idővel elmarad úgyis.
2022. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért őt is meg lehet érteni... :/ Én inkább örülnék, hogy valóban fontos vagy neki, és nem csak egy látszatkapcsolat.
2022. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de ha egyetemre jársz, tudnod kellene, hogyan ragozzuk az ikes igéket. Persze lehet, hogy matek szakos vagy. Tehát nem dolgozok, hanem dolgozom. Ugyanígy eszem, alszom, játszom stb., mert egyes szám 3. személyben -ik ragot kapnak. Ezek az ikes igék, amiket egyes sz. 1. személyben -m-mel ragozunk. Azonkívül a vesszőkkel sem vagy jóban. -- A kérdésedre: meg lehet érteni a barátodat is, aki azt hiszi, most, hogy egyetemre kerültél, elhanyagolod őt. Hívjad párszor most te őt valamilyen programra. Ezt időközönként ismételd meg, és olyankor tárd fel neki ismét, hogy miért nem érsz rá úgy, mint eddig, hátha megbékél, és elfogadja. De azt ne hangoztasd, hogy más barátaid is vannak, ill. ők talán fontosabbak mint a régi. Még közmondás is van rá: Új barátért ne hagyd el a régit.
2022. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Új barátért el ne hagyd a régit - így szól a mondás, és nagyon igaz. Az a barátod, aki megsértődött rád, mert hanyagolod, biztosan szeret téged, nem érdemli meg, hogy elhanyagold.
2022. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!