Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor valaki fiatalon elveszí...

Amikor valaki fiatalon elveszíti a szerelmét, hogyan tud később újra szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Lelkiismeretfurdalás és egyebek nélkül, mikor az előző szerelme örökre a szerelme marad, hiszen nem szakítottak, hanem a halál választotta szét őket.

2022. ápr. 8. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen helyzetben még nem voltam, mármint hogy meghalt volna az egyik szerelmem, de volt egy lány aki tényleg az igaz szerelmem volt...hát már 4 éve szétmentünk de azóta sem tudok senkibe szerelmes lenni, ami fura mert belé sem már, volt róla szó hogy megint összejövünk de már nem érdekelt az egész.


29f

2022. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, józanul felfogja, hogy a halott szerelmével már nem lehet együtt, ezért nincs lelkiismeret-furdalása.
2022. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy az idő enyhíti a sebeket. Ha most a párom tragikus módon elmenne, tudom már most, hogy összetörnék, megzavarodnék a fájdalomba. De ahogy mindenki más is, 5 év múlva vagy 10 év múlva újra vágynék arra, hogy szeressenek és én is családot alapíthassak valakivel.

Az ember többször is tud szerelmes lenni élete során, bár a tragédiában elhunyt szerettet sose felejti.


Rengeteg filmben is van ilyen klisé. XY emberke eltűnik 6-7 évre, azt hiszik halott, a feleség/férj pedig új életet kezd. Majd a halottnak hitt emberke újra feltűnik, de az ex már boldog az új családjával, elgyászolta a szerettét, nem tud már úgy tekinteni rá, ezért az aktuális családját választja. Persze ez csak film klisé, a valóságban akár az is lehet, hogy nem szereti az új párját annyira és a régit választaná.

2022. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
2 ilyen van a környezetemben, olyan gyorsan túl lettek rajta, hogy csak pislogtam, pedig az egyiknél 2 kicsi gyerek is volt már
2022. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő tényleg mindenen segít és ha megismersz valakit aki talán kicsit jobban hozzád illik, sikerül,elfeledteti a fájdalmat
2022. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Én ezért kezdtem el inni

Akkor vagyok boldog mikor már a kő előtt állok. Olyan mintha velem.lenne.

2022. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 after stroke ***** válasza:
32%
A fiatalság testi, vagy lelki sebei sokkal könnyebben gyógyulnak, mint kései felnőttkorban. Most még talán ki se lát agyászból de egy-két nap, és túlteszi magát rajta.
2022. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!