Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezekkel az érzésekkel?

Mit tegyek ezekkel az érzésekkel?

Figyelt kérdés
Nincs életem, csak múltam. Csak az emlékeim között érzem jól magam. Semmi a jelenben nem vált ki belőlem olyat, amitől azt érezhetném, hogy jó itt nekem. Felejteni akarok, de nem a multat, hanem mindent, ami utána volt. A jelent és a jövőt. Ne létezzek én, mint jelen önmagam. Legyek csak egy ismétlődően lejátszódó film abból a korból, ami még élet volt.
2022. ápr. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a mult tortent, akkor is igy voltal, vagy egy bizonyos pontig a jelen is erdekelt?
2022. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A múltban a jelenben voltam, de ezt nem tudtam. Nem tudtam, hogy boldog vagyok. Nem tudtam, hogy van máshogy is. Most olyan, mintha félig megfagyva tekintenék be egy ablakon egy szobába, ahol a kandallóban meleg tűz ég.
2022. ápr. 8. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
És nincs lehetőséged hasonlóvá tenni az életed mint amilyen a múltad volt amiben jól érezted magad?
2022. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs, attól tartok. Évek teltek el. Fiatal évek. Egészség. Én már nem is tudom, mit mondjak. Mindenki azt hiszi, rendben vagyok, pedig nem.
2022. ápr. 8. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megértelek. A legtöbb ember akkor jön rá, hogy milyen boldog volt, amikor az már elmúlt. Mostanában én is úgy érzem, összecsaptak a fejem fölött a hullámok. Csak nálam már mindegy, mert idős vagyok, nincs már jövőm. Ez nem is érdekes. De a gyerekeim, unokáim nagyon fontosak számomra, így nincs időm a saját életemmel érdemben foglalkozni. Te hány éves vagy? Miért keseredtél el ennyire?
2022. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!