Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Negatívan befolyásolja a...

Negatívan befolyásolja a véleményeteket egy férfiról ha teljesen "nőmentes" életet él?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, nem volt barátnőm sosem, nem is ismerkedtem sosem, és a jövőben sem akarok. Egyszerűen nem érdekel ez a téma, szerintem sokan túl nagy feneket kerítenek neki, nekem csak egy plusz teher lenne ha még ezzel is kellene foglalkozni. Amúgy nem vagyok elhanyagolt, rendszeresen szoktam edzeni, figyelek a táplálkozásra, fodrászhoz is járok, szóval lehet első látásra nem gondolná senki hogy ilyen vagyok. Őszintén szólva hozzám hasonló felfogású emberrel nem is találkoztam, akit ez a téma nem foglalkoztat.
2022. ápr. 11. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Senkinek semmi köze a magánéletedhez. Ameddig korrektül viselkedsz, nem lenne rólad rossz véleményem. (N)
2022. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Férfiként én tisztelem és irigylem, aki komolyan ignorálni tudja a nőket. Nekem is ezt kellene tennem, de még mindig foglalkoztatnak.

A nők lenézik az ilyet, de az ő itélőképességük elég érdekesen működik.

2022. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem biztos nem lenne rólad rossz véleményem, hiszen én is ilyen vagyok, csak én nőként élek "férfimentes" életet. :)
2022. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Ja persze...Nem érdekelnek a nők. Aztán egyszer csak benne lesz a hírekben, hogy Sz. Béla incel bement egy plázába és kinyírt 50 nőt.
2022. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Aszexuális vagy. De mért érdekel, hogy félig idegenek mit gondolnak rólad? Ha elítélnek, akkor mégiscsak elkezdesz nőzni?
2022. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem lenne rossz véleményem rólad, csak kicsit csodálkoznék, hogy ez a helyzet nálad.
2022. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Magánélet..magánügy szerintem semmi köze másnak ahhoz hogy ez esetben hogyan élsz. Én személy szerint mindig is leszartam az idegen emberek véleményét legyen az nő (főleg azokét) vagy férfi. Úgy élj ahogy neked jó...a legtöbb ember próbál megfelelni mindennek és mindenkinek, sajnálni tudom csak őket.
2022. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A privát üzenetre válaszolva 28 éves vagyok. Amúgy meg próbálkoztak már nálam lányok, volt akivel csókolóztam is, ki akartam próbálni, de semmi különlegeset nem jelentett. Azzal az egy lánnyal találkoztam pár alkalommal, aztán rájöttem hogy felesleges szórakozni, ő nagyon akarta a szexet, engem viszont sosem érdekelt, akkor tényleg aszexuális lehetek.
2022. ápr. 11. 15:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen pasi a baráti társaságunkban. 36 éves, sosem volt barátnője, szűz is. Amikor döbbenten rákérdeztünk, hogy miért akkor azt mondta, hogy mert így döntött, nem akar maga mellé senkit. Lefoglalja a hobbija, a munkája, kertészkedik stb.


Elfogadtuk és így is szeretjük, ez az ő döntése, nem nézünk rá furán.

2022. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondolom róla, hogy jobban ismeri magát, mint az emberek nagy része.
2022. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!