Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legundorítóbb dolog amit...

Mi a legundorítóbb dolog amit csináltál valaha, vagy láttál / hallottál, hogy más csinált?

Figyelt kérdés
Nem írom le az enyémet, mert tegnap törölték sajnos.
2022. ápr. 13. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Kezdjük veled Kérdező. TE neked mi volt a legundorítóbb, amit valaha csináltál?
2022. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Teleszartam a bőrnadrágomat egy csapatépítő céges bulin, mert ájulásig ittam magam. Tehát nem bealudtam, hanem elvesztettem az eszméletemet. És a saját szaromba fetrengve ébredtem másnap a szállodai szobámban.
2022. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
71%
16 éves koromig zabáltam a fikám xddd
2022. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Megcsaltam a páromat.
2022. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Részegen behánytam a szobámba. És nem is emlékeztem rá. 😁 Másnap mesélték a szüleim. Lazán lefeküdtem aludni, ők meg takarítottak. Azóta figyelek, hol a határom 😊
2022. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3, én még most is szoktam, 23 évesen 😂 bár nagyon ritkán amúgy.


Az még nem olyan durva, ötös.


Na jó, leírom az enyémet újra, hátha nem lesz törölve. Szóval ne jelentsétek

2022. ápr. 13. 18:37
 7/19 A kérdező kommentje:
Én hulla részegen mentem hazafele a kertész sörözőből, hamarabb eljöttem, mert csikart a hasam, városban meg ilyen helyen nem akartam wczni. Kezdett egyre durvább lenni, ahogy sétáltam az Astoria fele a hetes buszra, szóval beugrottam egy pizzázóba ami még nyitva volt. Teljesen üres, egy lány volt még ott, aki dolgozott. Oltári szép volt. Ez később lesz fontos. Kérdezem a mosdót használhatom e. Bólint, hogy persze. Megköszönöm, és próbálok úgy felmenni a retyóhoz, hogy nem látszik rajtam, hogy mindjárt kifosom a belemet is. Nem hiszem, hogy sikerült. Szóval bemegyek, tolom le a gatyám, de arra nincs időm, hogy leüljek a wcre, egyből robban a harsona. Jó 5 másodpercig szólt a koncert. Nézek körbe wcpapírért, és látom a háborús bűnt amit elkövettem. Konkrétan minden olyan volt. Az egész budi, az ülőke, a tartály, mögötte a fal, a föld, minden. Gyorsan töröltem magam, utána pedig megbámultam az alkoholtól dölöngélve, hogy mit tettem. Ekkor eszembe jutott a pultos lány, hogy csak ő volt itt, és valószínűleg neki kell ezt feltakarítania. Elképzeltem ahogy jön fel zárás után, és érzi meg a szagokat, és torzul el az arca, és ahogy benyit, felkapcsolja a lámpát, és tátott szájjal áll pár másodpercig mielőtt elkezd öklendezni,és becsapja az ajtót. Telefonál a főnökének, hogy ezt nem takarítja fel, de az parancsolja, hogy muszáj, vagy mennie kell. Szóval könnyes szemmel visszamegy, letérdel és elkezdi sikálni a padlót, wct stb stb. Olyan brutális merevedésem lett ettől a gondolattól, ami kb 5 másodperc alatt futott végig az elmémen, hogy nem bírtam ki, elővettem, 2 percig rángattam, és egy hatalmasat élveztem. Ez kb beletalált a wcbe, de talán az ülőkére is jutott. Felöltöztem, kezet mostam, és megkönnyebbülve kijöttem onnan, és ahogy sétáltam ki, közben rámosolyogtam a lányra, megköszöntem, és szép estét kívántam, miután sétáltam tovább a Blahához, a hetes buszra.
2022. ápr. 13. 18:38
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
7: Szóval neked a szaros vécére állt fel a faszod és arra verted ki??? Hát mit mondjak elég fura ízlésed van...
2022. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szarra állt, hanem arra, hogy annak a gyönyörű lánynak utánam be kell jönnie, és azt addig takarítania, amíg patyola tiszta nem lesz.
2022. ápr. 13. 18:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Na még sztorik?
2022. ápr. 13. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!