Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legbunkóbb...

Mi volt az eddigi legbunkóbb vagy legundorítóbb ajándék, amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltatok rá?

2016. szept. 6. 14:09
1 2
 1/19 Egyenes út ***** válasza:
60%
Aranygyűrű
2016. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Bunkó: egy üveg pia a mostohatesóimtól, mert kiderült számomra, hogy az elmúlt 20 évben nem is fogyeltek rám oda, hiszen soha nem iszom, és a férjem sem.

Undorító: egy hányásszínű pulcsi az egyik nagyitól, és miközben kedvesen próbáltam megköszönni, a háta mögött hányást imitált a tesóm... :D

2016. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Távolabbi rokonoktól (férjtől és feleségtől közösen) egy szakadt, szétázott, irdatlan büdös, közepes méretű plüss macskát, aminek már az egyik szeme is hiányzott, meg néhol a szőre.

Amikor épp elmentek, egy másik rokon elmondta, hogy nem akar megbántani, de ezt a plüsscuccot a kutyaólba látta ezeknél a rokonoknál, csak a kutya elpusztult nemrég, és ezért adták oda a megmaradt játékát. Anyum olyan szinten dühös lett, hogy az ablakból megállította őket, és hozzájuk vágta a plüssmacskát, hogy mit képzelnek magukról, hogy egy bolhás, büdös, szakadt dolgot adnak a gyereknek.

Mellesleg a kutyájuk kb mindig bolhás volt, szóval esélyes, hogy a plüssmacska is.

Ez volt 17 éves koromban.


Most 23 vagyok. Azóta nem láttuk őket. :D

2016. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy cicám, akit nagyon szerettem. Sajnos elkapott valami betegséget, elég sokat szenvedett, és az ölemben pusztult el. :(

Erre a következő ünnepkor kaptam egy gagyi plüssállatot a nagybátyámtól azzal a felkiáltással, hogy "ez legalább nem döglik meg a kezed alatt". Na ekkora taplóság még nem ért életem során. Amúgy sem bírt engem, én se őt. Visszaadtam neki a plüssállatot és megmondtam, hogy ilyen empátiával nyugodtan megdögölhet ő is, nincs szükségem arra, hogy akárcsak hozzám szóljon.

Azóta még köszönni se köszön. "Nagy kár".

2016. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Exem, aki a büdös életbe sose sminkelte magát és nem is fogja, kapott egy smink készletet.

Már aznap ki lett dobva.

2016. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Takonylabda. A világ egyik legértelmetlenebb játéka.

Csak arra volt jó, hogy hozzávágtad az ajtóhoz, azt szétplaccsant, de lassan újra összehúzódott. Egyszer a tapétázott falhoz vágtam oda, azt jól ott maradt a nyoma, semmivel nem tudtuk eltüntetni. Szóval nem sokáig volt meg ez a "játék". :D

2016. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
A takonylabdát mi feldobtuk a plafonra. Lejött a vakolat. :D
2016. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
nem velem, hanem az osztálytársammal történt, hogy karácsonyi húzásra 3 szem rágót hozzávágott egy osztálytársunk. tudjuk, hogy rosszul állnak anyagilag, de nem is kedvesen adta, illetve lehetett volna kreatív. pl. én egy netről letöltött filmet kaptam, tökre örültem neki.
2016. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
ja meg pesti rokonok adtak vidéki rokonainknak lekezelően könyveket, mintha azok sose művelődnének
2016. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Úristen 4-es, ez durva.


Exemtől egy iszonyú giccses aranygyűrűt. Eleve nem hordok ékszereket, nem is ez a baj, egy év után kaptam, iszonyúan zavarban voltam. Kiderült, hogy a gyökér húga választotta, aki gyűlölt engem és tudta jól mit nem szeretek. :D

Ráadásul közölte a hugi, hogy direkt olyat választott, ami leesik az ujjáról, mert az én ujjam vastagabb (maximumon tolta). Én fogtam és becseréltem egy letisztultabb karláncra. Látni kellett volna az arcukat. Szakítás után eladtam és a pénzt visszaküldtem az exemnek, tudom, hogy furcsa, de szüksége volt a pénzre, és így legalább nem a hugi profitált belőle.

2016. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!